Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dedicato a Tartini / PosveĆØeno Tartiniju 2018
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 18:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
Trst je naÅ”....kaj naj bi to pomenilo....?????????.......juhuuuuuuuuuu

Jaz tudi ne vem, zato so me pa že skoraj prijavili v teĆØaj italijanÅ”ĆØine. Je pa vizavi Tartinijeva spominska soba pa turisti stalno vstopajo tudi v to. Tako, da so nalimali obvestilo, da se ve kako in kaj sledi.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 19:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
fjaka je napisal/a:
Trst je naÅ”....kaj naj bi to pomenilo....?????????.......juhuuuuuuuuuu

Jaz tudi ne vem, zato so me pa že skoraj prijavili v teĆØaj italijanÅ”ĆØine. Je pa vizavi Tartinijeva spominska soba pa turisti stalno vstopajo tudi v to. Tako, da so nalimali obvestilo, da se ve kako in kaj sledi.


kaj Japonci in Kitajci poznajo jezik??????.... Laughing ....ampak že veÅ” kaj pomeni vizavi....na dobri poti si....a nisi ti že napol naturalizirani PiranĆØan????.... Cool

www.youtube.com/watch?v=TQtXo4tiZxs

P.S. Violetta, Traviata, je že vedela kam mora zavit......s ploĆØnika....juhuuuuu...
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 19:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MogoĆØe je pa teta Spalding kaj v sorodu:


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 19:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fotografije iz prve "tonske vaje." Bolj avtentiĆØno skoraj ne more biti. PosluÅ”alnica-dvorana v Tartinijevi rojstni hiÅ”i na verjetno najlepÅ”i lokaciji v Piranu. Pogled na celoten Tartinijev trg z morjem v ozadju. Tartinijev spomenik, Tartinijeva glasba, DJ Bruno pa vrti Tartinijevo ploÅ”ĆØo Bruno HiFi. Za noĆØni dodatek pa so preoblekli stavbo sodiÅ”ĆØa in mestno hiÅ”o v modro.







_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 19:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
MogoĆØe je pa teta Spalding kaj v sorodu:



teta ali tetak, (Albert)????..... Laughing ...
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 19:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:



kaj si zaprl in pometel pol Pirana da si naredil tako fotko?....turisti so že v vrsti.....bravo....a je Bruno s kolesom ali peŔ?....
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 20:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
nek_do je napisal/a:
MogoĆØe je pa teta Spalding kaj v sorodu:

teta ali tetak, (Albert)????..... Laughing ...

OK "luŔtna tetica" Esperanza Spalding

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 21:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko že omenjate Brunota... Wink
G.Bruno me je danes obiskal v Nm, sprehod po Bregu, pogovor o tem in onem... evo mene ĆØez vikend v Hrvatinih.

plani za vikend...
Tartini, maraton, Rižotin...

LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 07:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
nek_do je napisal/a:


kaj si zaprl in pometel pol Pirana da si naredil tako fotko?....turisti so že v vrsti.....bravo....a je Bruno s kolesom ali peŔ?....

Za javnost naj bi bila razlaga, da se pri nezverziranih amaterjih "tonske vaje" zavleĆØejo pozno v noĆØ, ko turisti že spijo. No en možakar pa Å”e vztraja. Bruno pa deloma tudi peÅ”.


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bojan65



Pridružen/-a: Sob Feb 2014 19:52
Prispevkov: 41
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 08:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
fjaka je napisal/a:
nek_do je napisal/a:
MogoĆØe je pa teta Spalding kaj v sorodu:

teta ali tetak, (Albert)????..... Laughing ...

OK "luŔtna tetica" Esperanza Spalding


ƈe bi nastopila ona bi priÅ”el sam, da bi se lažje slinil, ker pa ne nastopa ona, pridem z svojo boljÅ”o polovico... Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 761 731
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 10:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi za kakÅ”no drugo priložnost, so precej ažurni v poroĆØanju o dogajanju v Piranu.

https://www.comunitapirano.com/il-trillo-del-diavolo-sonata-per-violino-in-sol-minore/

https://www.facebook.com/comunitapirano/
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 10:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejc je napisal/a:
Ko že omenjate Brunota... Wink
G.Bruno me je danes obiskal v Nm, sprehod po Bregu, pogovor o tem in onem... evo mene ĆØez vikend v Hrvatinih.

plani za vikend...
Tartini, maraton, Rižotin...

LP Jernej

Pulafku .. imam dvojnika?
OĆØitno je bil to Bruno iz Hrvatinov, ne jaz ki sem iz J'zle.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 10:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
jernejc je napisal/a:
Ko že omenjate Brunota... Wink
G.Bruno me je danes obiskal v Nm, sprehod po Bregu, pogovor o tem in onem... evo mene ĆØez vikend v Hrvatinih.

plani za vikend...
Tartini, maraton, Rižotin...

LP Jernej

Pulafku .. imam dvojnika?
OĆØitno je bil to Bruno iz Hrvatinov, ne jaz ki sem iz J'zle.


Ha ha, sen res hecno napisal...
Ja Bruno je iz Hrvatinov.

Se vidimo pri Tartiniju.
Lp Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 06, 2018 07:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vse je pripravljeno. VĆØeraj smo naredili ob prisotnosti "strokovne komisije" finalni izbor Lp-jev, ki se bodo vrteli na prireditvi, imeli Å”e nekaj razgovorov ter postorili nekaj popravkov pri samem razstavnem delu. Dopoldan pa sledi Å”e skupna generalka. Skratka: "vražje bo!"

Vražja prireditev se priĆØne ob 19:00.




_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 07, 2018 01:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prireditev je bila zelo prijetna, posluÅ”anje se je zavleklo v noĆØ. OdliĆØna interpretacija na violini me je navduÅ”ila, ĆØlovek ima redko priložnost sliÅ”ati izjemnega izvajalca tako od blizu. Sledil je ogled razstave izjemne zbirke ploÅ”ĆØ in ogled ostalih prostorov. Po vrnitvi pa je g.Bruno predvajal ploÅ”ĆØe na odliĆØno nastavljenem L75, ne preveĆØ in ne premalo naglas, zbalansiran, odliĆØen ton na hiÅ”ni PA napravi. Po enournem izbranem Å”opku skladb, vsaka je bila napovedana s primerno predstavitvijo, je sledilo povabilo v sobo viÅ”je, kjer so stregli "mlek_z_noži", odliĆØen, osvežujoĆØ koktajl Tartini. Nekateri so se vrnili v sobo na intimnejÅ”e posluÅ”anje, boxi so bili premaknjeni v izboljÅ”ano prostorsko sliko. Na turnu je bilo že ĆØez deset in TukTuk me je odpeljal na parkiriÅ”ĆØe pri klavnici. Hvala za prijazno gostoljubje.

Violinist v živo


Ogled razstave


NajstarejÅ”a ploÅ”ĆØa


Predstavitev audiofilstva


Moderator g.Bruno


LuĆØ v prvem nadstropju Å”e gori, ploÅ”ĆØe se Å”e vrtijo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 3 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe