Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nov A/V reciver za Dolby Atmos
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 02, 2018 00:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pasivne sube bi verjetno zmogel poganjat tudi obstoječi receiver, teh 100$ se zna bolje poznati pri novem receiverju..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matevz25



Pridružen/-a: Ned Feb 2018 11:11
Prispevkov: 18
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 02, 2018 09:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja 100$ za nov reciver je premalo. tz-rz720 recimo ima 10w več pa je pri nas 800€. nr676 je pri nas 500€, 300€ za 10watrov mi ni smiselno...ima min 4ome 656 pa 6 ohmov, to je edina razlika. Poznalo bi se če bi vzel tz820 je pa razlika 30w samo cena je pa 1000 pri nas...ostale zame pomembne specifikacije so popolnoma enake. še 4k upscaling ima, ki ga rz820 nima. pa multirooma nima, ker ga ne rabim.

sem veliko primerjal in 656 je najboljše za ta denar. 365€ open box iz amazon.de ima vse kar rabim. 100w pri 8 ohmih stereo, 120w peak in atmos.5.1.2

Nebi imel 2 av reciverjev, mi ne paše nekako... ta m282 je nevpadljiv, ne maram nekih lučk pa utripanja...
edino pri m-282 bi moral dat pretvornik iz 220 na 120v...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 02, 2018 10:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pazi z elektricno robo z USA. 110V je tam, moras precekirat, ce lahko sploh nastavis na 220V. Pa racunaj seveda, da bo pri nas slo cez carinski postopek.

lp, d.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matevz25



Pridružen/-a: Ned Feb 2018 11:11
Prispevkov: 18
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 02, 2018 11:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ne moreš nastavit, kupiš pretvornik iz 220v v 110v pa je. Mislim tak amp za tak denar...boljše ne gre:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
matevz25



Pridružen/-a: Ned Feb 2018 11:11
Prispevkov: 18
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 02, 2018 18:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No pa spet problem, sem se odločil če že kupujem z amazona da dodam še nov tv box. Star je extreamet mk1 in wdtv live. Sem imel tudi android extreamer pa sem ga odpisal je skos neki štekal. Ok zdej pa ne vem če wondows 10 box tv podpira atmos passtrough? Novi androidi eni ga druge morš nadgradit z drugim softwerom... windows 10 ima aplikacijo kjer omogočiš atmos je integriran v sistem. Samo nevem ali bo delal, ker noben o tem nič ne piše. Za večino je važno da ima 4k video in to je to.se mal mudi ker je samo še en onkyo na zalogi po tej ceni. Aja box je tale:

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01LALKOA8/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A2JFJKZA24WG2Y&psc=1
Al pa ta:

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01M24W77N/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1520008898&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=minix+tv+box+windows+10&dpPl=1&dpID=31mYLUbcwcL&ref=plSrch

Imata enak procesor, tako da bi vzel cenejšega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
matevz25



Pridružen/-a: Ned Feb 2018 11:11
Prispevkov: 18
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 03, 2018 01:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vzel sem mimix neo u9-h.in air mouse skupaj 169€,onkyo je bil s poštnino 405€, sub pa 59€, skupaj 633€
sicer mi androidi niso všeč pa bom poiskusil živet s tem...naj bi delali vsi hd audio formati brez problema.
OK glede ojačevalca, sem se odločil zaenkrat , da bo funcijo opravljal moj 370.
bosta pač 2 av reciverja en zraven drugega zaenkrat. Ja tale amazon ima kar poštnino... so sestavili 3 pakete, nevem zakaj... skupaj poštnina 75€...
no vseeno vse skupaj za ceno samo reciverja pri nas...
hvala zaenkrat, sporočim kako se obnese atmos sistem in inwall sub...LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
matevz25



Pridružen/-a: Ned Feb 2018 11:11
Prispevkov: 18
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 07, 2018 09:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,včeraj sem dobil nov reciver, sem vse priklopil in deluje odlično. na 370 sem nastavil main:sub in ve da je na fronte priklopljen sub in dela woofer odlično. Lepše kot prej.Iz sub lfe 656 gre mono kabel na input na 370.
Z ostalimi nastavitvami se pa moram malo poigrat še.
Zanimivo, da 2.0 kanal iz siol boxa spremeni v 5.1.2 stereo, in ker so stropni zvočniki manjši so visoki toni poudarjeni na manjših, srednji pa na frontah. Se zelo dobro sliši že navaden tv.LP Matevž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe