Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igrača je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 163, 164, 165  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
simonceli



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 8:36
Prispevkov: 195
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 16:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se opravičujem za smetenje v tej temi.
Tema res ni primerna za debato o vintage zvočnikih.
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 17:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jacoby je napisal/a:
"se bojim doma odpreti hladilnik, da mi v glavo ne skocijo -Cizeki..."

Laughing Laughing Laughing
ena boljših zadnje cajte...


res je Laughing haha
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 17:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz sem že nabavil badge od, hmmmmm ne smem ih omenit, in jih nalimal čez Tannoyeve.... Laughing ...zdaj lažje spim....juhuuuuuuuu
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 23, 2018 13:13    Naslov sporočila: musica Odgovori s citatom

another brick on the table:


_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 23, 2018 13:38    Naslov sporočila: Re: musica Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
another brick on the table:



Sem ga precej preposlušal. Dobra zadeva.
Čestitke

lp
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 23, 2018 14:28    Naslov sporočila: Re: musica Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
another brick on the table:

Takega smo pa tukaj obdelali.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 24, 2018 03:58    Naslov sporočila: Re: musica Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
fjaka je napisal/a:
another brick on the table:

Takega smo pa tukaj obdelali.


yebeš ti obdelovanje...to je treba slišat, poslušat.....Srblin je že vedel kaj dela... Laughing
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bwaze



Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59
Prispevkov: 408
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2018 22:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



Modro žarenje GoldenEar Triton One! (malce pretirano na fotki, v bistvu gre le za modro led lučko aktivnega subwoofer dela zvočnika)
_________________
Pezzer Ritter Wenne Knecht!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 01, 2018 09:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bwaze je napisal/a:


Modro žarenje GoldenEar Triton One! (malce pretirano na fotki, v bistvu gre le za modro led lučko aktivnega subwoofer dela zvočnika)


Čestitke Smile
In kakšni so prvi vtisi?

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bwaze



Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59
Prispevkov: 408
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 01, 2018 13:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Heh, takšni, da se mi zaenkrat ni dalo ukvarjati z prestavljanjem zvočnikov - postavil sem jih na približno isto mesto kot prejšnje XTZ 99.36 MK II, nastavil toe-in približno proti meni, potem sem se pa raje posvetil glasbi.

Sem mislil, da bo največja razlika v basu, pa to vsaj zaenkrat ni res (pri zagotovo ne optimalni postavitvi in nastavitvah). Prvi vtis je bil, da so visoki in srednji toni precej bolj uglajeni - celo ustrašil sem se, da bo vse skupaj "premehko" - kar je ravno nasprotno od večine recenzij, ki poudarjajo dinamičnost in rezolutivnost, pa tudi na avdio sejmu so se mi zdeli kot eni bolj analitičnih postavitev tam.... No, kmalu je bilo jasno, da manjkajo le popačenja, in da stvar še vedno "žaga", ko je to treba.

XTZ 99.36 MK II so stali nekaj čez tisočaka - ker je bila firma še mlada in neuveljavljena, trenutno praktično isti zvočnik (99.36 FLR) prodajajo za 1600 EUR. Fountekov tweeter, Seas srednje in nizkotnci se najdejo tudi v precej dražjih zvočnikih, tako da sem se bal, da bo tole bolj skok vstran, ne navzgor - Goldenear so res dražji, a imajo še dva 1600W ojačevalca D klase za nizke tone in cel kup enot (10 na zvočnik)... In dodatnih 40 cm višine in kakih 10 kg več... A je bila bojazen odveč, tole je res bolje v čisto vseh parametrih.
_________________
Pezzer Ritter Wenne Knecht!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 01, 2018 15:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bwaze je napisal/a:
Heh, takšni, da se mi zaenkrat ni dalo ukvarjati z prestavljanjem zvočnikov - postavil sem jih na približno isto mesto kot prejšnje XTZ 99.36 MK II, nastavil toe-in približno proti meni, potem sem se pa raje posvetil glasbi.

Sem mislil, da bo največja razlika v basu, pa to vsaj zaenkrat ni res (pri zagotovo ne optimalni postavitvi in nastavitvah). Prvi vtis je bil, da so visoki in srednji toni precej bolj uglajeni - celo ustrašil sem se, da bo vse skupaj "premehko" - kar je ravno nasprotno od večine recenzij, ki poudarjajo dinamičnost in rezolutivnost, pa tudi na avdio sejmu so se mi zdeli kot eni bolj analitičnih postavitev tam.... No, kmalu je bilo jasno, da manjkajo le popačenja, in da stvar še vedno "žaga", ko je to treba.

XTZ 99.36 MK II so stali nekaj čez tisočaka - ker je bila firma še mlada in neuveljavljena, trenutno praktično isti zvočnik (99.36 FLR) prodajajo za 1600 EUR. Fountekov tweeter, Seas srednje in nizkotnci se najdejo tudi v precej dražjih zvočnikih, tako da sem se bal, da bo tole bolj skok vstran, ne navzgor - Goldenear so res dražji, a imajo še dva 1600W ojačevalca D klase za nizke tone in cel kup enot (10 na zvočnik)... In dodatnih 40 cm višine in kakih 10 kg več... A je bila bojazen odveč, tole je res bolje v čisto vseh parametrih.


No super Smile Zdaj pa še samo glasbo poslušat Wink

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 17, 2018 09:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



Matrix x pro sabre. Zdaj pa samo zvočnike počakat,da bo na čem igralo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 17, 2018 14:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čestitam za nakup. Videti je, da bodo Sabre čip vseeno porihtali - tako pravijo nekateri testi v revijah.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DAVOR



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 17:27
Prispevkov: 454
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2018 15:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


_________________
KISS- Keep It Simple and Smart
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2018 17:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

DAVOR je napisal/a:


bravo Wink
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 163, 164, 165  Naslednja
Stran 85 od 165

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe