Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Klipsch ali Dali
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
simonceli



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 8:36
Prispevkov: 195
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 31, 2018 20:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Denon ima t.i. Heos multiroom sistem. Podoben kot ga ima Sonos
Oba sta najboljša, kar lahko danes dobiš.
Preveri: www.sonusart.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uzitek123



Pridružen/-a: Sob Dec 2013 16:12
Prispevkov: 121
Kraj: OPLOTNICA

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 01, 2018 08:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bi te morda zanimal Marantz rs6006, ima namreč vse kar potrebuješ, wi fi, internet radio, 2×sub, 7×110w, cona 1 in 2 itd izjemno ohranjenega prodajam ker se vračam na samo stereo
Men trenuto poganja dalije concept
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejj



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 12:26
Prispevkov: 17
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 01, 2018 14:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zaenkrat še bolj gledam proti novim receiverjem, ampak mi lahko pošlješ ceno na PM, če se odločim za rabljenega in mi bo zanimiv.

Kot rečeno, sem šel poslušat Dalije v BB. Kaj naj rečem, zvok mi je všeč, čeprav v trgovini ne pride čisto do izraza, ker ni čisto ustrezen prostor, in pa igrala sta samo sprednja zvočnika ni sub. Prodajalec mi je priporočal Yamaho kot receiver, ker Daliji z njo lepše igrajo. Sicer ni vedel, da RX-V583 nima dveh con, ampak samo A in B ampak okej, nisem izgubljal preveč besed. Škoda, da se je obnašal, kot da imajo edini te zvočnike.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe