Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Electrocompaniet ECI5mk2
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sound



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:21
Prispevkov: 238
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 22, 2017 06:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

china je napisal/a:
Bom kar tukajle povpraÅ”al, ĆØe je že govora o Electrocompaniet...

Kako se kaj obnese tale nordijec z Sonus Faber. Konkretno z Cremono Auditor.


Zdravo, imam že kar nekaj ĆØasa skupaj sparjene Auditorje in Electrocompaniet konĆØno in pred pa sem Å”e vedno navduÅ”en...zadeva Å”pila za moj okus fenomenalno in je že veĆØkrat prekosil veliko Ć°ražji sistem.

Italijani in nordijci gredo zelo lepo skupaj Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mzi.perx



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 0:06
Prispevkov: 160
Kraj: PIRAN

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 22, 2017 10:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sound je napisal/a:
china je napisal/a:
Bom kar tukajle povpraÅ”al, ĆØe je že govora o Electrocompaniet...

Kako se kaj obnese tale nordijec z Sonus Faber. Konkretno z Cremono Auditor.


Zdravo, imam že kar nekaj ĆØasa skupaj sparjene Auditorje in Electrocompaniet konĆØno in pred pa sem Å”e vedno navduÅ”en...zadeva Å”pila za moj okus fenomenalno in je že veĆØkrat prekosil veliko Ć°ražji sistem.

Italijani in nordijci gredo zelo lepo skupaj Wink



Å e bolj gredo skupaj z Italijani Unison, Monrio, Audia Flight.
Zanimivo, da je imel F.Serblin za testiranje Spectrala, hitri , transparentni ojaĆØevaleci. Italijani imajo enega takega, Norma audio pa Å”e je cenovno ugoden.
Electrocompaniet je anemiĆØen, meden, poĆØasen, ubije v Sonus Fabru tisto v ĆØemer se razlikuje od drugih.
_________________
MZI.PERX


Nazadnje urejal/a mzi.perx Pet Dec 22, 2017 15:42; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: -
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 22, 2017 15:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sound je napisal/a:
china je napisal/a:
Bom kar tukajle povpraÅ”al, ĆØe je že govora o Electrocompaniet...

Kako se kaj obnese tale nordijec z Sonus Faber. Konkretno z Cremono Auditor.


Zdravo, imam že kar nekaj ĆØasa skupaj sparjene Auditorje in Electrocompaniet konĆØno in pred pa sem Å”e vedno navduÅ”en...zadeva Å”pila za moj okus fenomenalno in je že veĆØkrat prekosil veliko Ć°ražji sistem.

Italijani in nordijci gredo zelo lepo skupaj Wink


@Sound: imaÅ” konĆØno stopnjo ec. V tej temi je govora o integrircu. Å e enkrat, to zvokovno ni eno in isto. KonĆØne stopnje imajo transparentnejÅ”i zvok.

@mzi.perx: electrocompaniet nikakor ni niti anemiĆØen niti meden niti poĆØasen. Ali piÅ”eÅ” iz lastnih izkuÅ”enj ali si to nekje prebral? Moji Focusi 160 sicer niso povsem idealna kombinacija, ampak basi, ki jih moj eci poÅ”ilja skozi njih, so fenomenalni, ĆØeprav gre za monitorje. Enako velja za vokale. Res pa ec niso primerni za zvokovne analitike.

Za ec velja: love it or leave it.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mzi.perx



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 0:06
Prispevkov: 160
Kraj: PIRAN

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 22, 2017 15:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
sound je napisal/a:
china je napisal/a:
Bom kar tukajle povpraÅ”al, ĆØe je že govora o Electrocompaniet...

Kako se kaj obnese tale nordijec z Sonus Faber. Konkretno z Cremono Auditor.


Zdravo, imam že kar nekaj ĆØasa skupaj sparjene Auditorje in Electrocompaniet konĆØno in pred pa sem Å”e vedno navduÅ”en...zadeva Å”pila za moj okus fenomenalno in je že veĆØkrat prekosil veliko Ć°ražji sistem.

Italijani in nordijci gredo zelo lepo skupaj Wink


@Sound: imaÅ” konĆØno stopnjo ec. V tej temi je govora o integrircu. Å e enkrat, to zvokovno ni eno in isto. KonĆØne stopnje imajo transparentnejÅ”i zvok.

@mzi.perx: electrocompaniet nikakor ni niti anemiĆØen niti meden niti poĆØasen. Ali piÅ”eÅ” iz lastnih izkuÅ”enj ali si to nekje prebral? Moji Focusi 160 sicer niso povsem idealna kombinacija, ampak basi, ki jih moj eci poÅ”ilja skozi njih, so fenomenalni, ĆØeprav gre za monitorje. Enako velja za vokale. Res pa ec niso primerni za zvokovne analitike.

Za ec velja: love it or leave it.



ƈe ti je vÅ”eĆØ Dynaudio je logiĆØno, da ti je vÅ”eĆØ Electrocompaniet.
ƈe bi kdaj sliÅ”al Spectral ali Normo bi sliÅ”al kaj je to hitrost, zraĆØnost, konec koncev nevtralnost.
SF in Dynaudio ne moreÅ” primerjat med seboj, zato tudi primernost ojaĆØevalcev !
_________________
MZI.PERX
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: -
bigi7



Pridružen/-a: Tor Okt 2013 14:54
Prispevkov: 54
Kraj: LOGATEC

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 23, 2017 14:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali ECI 6 igra podobno kot ECI 5MKII?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041525054
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 24, 2017 11:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imel naj bi izpopolnjen napajalni in pa predojaĆØevalski del. SliÅ”al ga nisem, vendar domnevam, da velike razlike v zvoku ni, ker je layout praktiĆØno isti, pa tudi tehniĆØni podatki so zelo podobni (6ica ima na 8 ohmih 5w veĆØ).

Edina pomanjkljivost, ki jo vidim, je manj vhodov (1xlr + 2 rca + ht, eci5mk2 ima 2xlr + 3 rca + ht), razen tega 6ica nima izhoda rec-out, ki ga uporabljam za prikljuĆØitev na amp za sluÅ”alke.

Odvisno kaj ti veĆØ pomeni: novi model ali prikljuĆØki.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe