Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Facebook in podobne reči

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 11, 2013 18:56    Naslov sporočila: Facebook in podobne reči Odgovori s citatom

Citiram:
Joztom

blagor komu in zakaj, prej tebi kot tem ......ki morajo javljati vsem kao frendom da so ravnokar na wcju, potem gredo to in tam pa mali miljon komentarjev na to in komu je to všeč ali ne...meni to meji že na ......

Že to se komaj privajam da me folk zaslišuje kaj in kako- ker me je petnajst minut nazaj poklical pa se ne javljam ali nisem odmejlal...pa najbrž imam pravico imeti pet minut miru brez da ves svet ve kje sem in kaj počnem...


Ker smo nekje podobna, če ne ista generacija.
Enako redno se mi zgodi, da mobilca nekam založim, ko pošljem SMS pa je to že skoraj praznik. Laughing

FB pa ima veliko drugih možnosti poleg tega, da bi non stop sporočal svetu in FB znancem ali sem prdnil in v katerem duru sem prdnil. Laughing

Čemu bi lahko FB tudi služil, mi je postalo malce jasno, ko sem mlajše, take ki nekaj ustvarjajo in to tržijo, spraševal in so rekli, da je zanje FB izložba in način komunikacije z potencijalnimi strankami.

Dokončno se mi je FB priljubil, ko smo se po nekem naključju na FB preko neke skupine spet našli ljudje, ki smo skupaj žurali in spali nek večer v Granonu v Španiji in smo na ta način podaljšali hikersko in romarsko prijateljstvo in poiskali in celo našli še večino ostalih, ki so bili takrat tam. Very Happy

Preko tega sem potem nekako pristal kot SLO predstavnik v EU skupini, ki trasira EU pešpoti iz vseh mogočih smeri v Jeruzalem in spoznal kup sorodnih zanimivih ljudi od vsepovsod, ki radi veliko pešačijo na dolge razdalje.

In jih ne bi, če ne bi bilo FBja.

Da ne omenjam USA FB audio skupin kjer srečaš našo generacijo, ki res ogromno ve in so pravi veseljaki in kamplci.
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 11, 2013 19:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se strinjam! Prevečkrat se dogaja, da mnogi uporabniki sporočajo, kdaj so prdnili, pa kako je bilo na sekretu, in pod tušem... Sam ga največ uporabljam za poslovno komunikacijo (v zaprti skupini), občasno pa lahko s kom deliš kako mnenje, izveš kaj novega... Saj to ni zamenjava za kramljanje ob kavici, a vseeno lahko v tem obdobju kroničnega pomanjkanja časa malenkostno nadomesti to razvado... In da si v stiku z nekaterimi, za katere ti "vedno" zmanjka časa...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
oilpower



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 2:13
Prispevkov: 133
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 11, 2013 21:13    Naslov sporočila: Re: Facebook in podobne reči Odgovori s citatom

mestn pu je napisal/a:


Čemu bi lahko FB tudi služil, mi je postalo malce jasno, ko sem mlajše, take ki nekaj ustvarjajo in to tržijo, spraševal in so rekli, da je zanje FB izložba in način komunikacije z potencijalnimi strankami.



Veliko uporabljam FB v glavnem ravno zaradi tega! FB je odlično orodje za promocijo in tudi vir za kakšne koristne informacije v zaprtih skupinah. Marsikaj uporabnega je tudi v javnih "všečkanih" straneh. Pa tudi uporaben je za hitro komunikacijo z znanci in prijatelji živečimi v tujini.
Seveda se pa moraš izogibati "sralcev", ki se jih omenja. S takimi osebami, ki prevečkrat poročajo o neumnih nepomebnih dejanjih kdaj in kako so se usrali in nasplošno stalno objavljajo svoj brezvezen urnik in opravila ali pa stalno težijo s prošnjami za FB igrice in aplikacije kar hitro prekinem "prijateljstvo". Sicer imam pa srečo, da je med mojimi spletnimi prijatelji po mojih normah normalen folk in sem do zdaj "skenslal" le tri prijatelje. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 11, 2013 22:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni fb laufa na telefonu v ozadju 24/7 pa ko imam čas in voljo pogledam kaj dogaja z meni ljubimi glasbeniki, kje so na poti oziroma koncertirajo, kaj zanimivega doživljajo v tem trenutku, nova glasbena izdanja, takšne in drugačne novosti iz sveta tehnike ki se mi zahvaljujoč fb servirajo na krožnik v istem momentu ko pridejo na tržišče ali pa že lep čas prej, sem ažurno obveščan o meni zanimivih dogodkih, prireditvah in spremembah le teh, na liniji s prijatelji in sorodnimi dušami oziroma podobno mislečimi iz celega sveta, pa s kako frendico se rad pohecam, povšečkam kako dobro bejbo valjda, pa take pa to Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 12, 2013 09:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko že pri glasbenikih... zahvaljujoč socialnem omrežju takole recimo izvem kaj bo dogajalo enemu meni dragih jutri:



Ja pa kaj še čem lepšega Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 12, 2013 11:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

E, to. Very Happy

Samo kliknem "Home"na FB in se zlista kaj zanimivega prijatelji trenutno počnete.

Roger Skoff je modrec, užitek ga je brat Jermy Kipnis huda faca in podjetniško tehnološka glavca velikega formata...

Lahko bi do jutri našteval..
Wink

Ravnokar me je prijatelj spet povabil, da ga obiščem na Sardiniji in jo malo prehodimo čez kraje, kjer mrgoli njihove arhitekture iz pradavnine.
Bi, pa bo šel ves dopust za novo varijanto Španije in bo Sardinija skupaj z Provanso in Toskano do Rima, peš, z tamkajšnjimi prijatelji, morala še počakat.
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
oilpower



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 2:13
Prispevkov: 133
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 12, 2013 20:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@audiofill

Saj res! Tudi o glasbenikih se na FBju veliko hitro izve o novih projektih, albumih... Pa za večino koncertov, festivalov, dogodkov itak prek FBja izvem.

V bistvu je vsa fora v tem kakšne prijatelje si izbiraš in sprejmeš ter kakšne strani "lajkaš" in temu primerne bodo objave in informacije na FB zidu. Zelo podobno, kot v "real life" Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 14, 2013 08:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ducar je napisal/a:

Sumim, da povprečni slovenski audiofilski zanesenjak posluša od prsatih pop pevk do Korsakova z enakim žarom. Vse gre na dolpoteg ali na You tube, po predhodnem obvestilu Lady Gaga, oziroma Moskovske Filharmonije na njegov Facebook. Mah, eni sami nakladači smo postali.


Tole v Multimedia hifi show temi pa leti name. Vidim da sem spremljan, mi laska da sem zanimiv. Laughing

Hvaležen sem za danost, da lahko kot malo dete z liziko uživam z vsem kar mi pride pod roke. Tako s komercialnimi pop pevkami v stilu Gagice kot klasiko, pa magari z youtuba na crappy računalniške zvočnike ali telefon, nič zato. Z boljšim posnetkom na hifiju pa uživancija še toliko večja.

Letim, divja Betka že od sobote vabi na ogled luštnega videa z Joe Bonamasso, sem že pozen Laughing



Ko že ravno štrenčim po njenem profilu še pa mal spočijem očke na tale njami. Kaj še čem lepšega za dobro jutro Smile



fb in youtube sta čisto cool.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 18, 2013 09:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vabljeni ste, da se pridružite članom Audio Kontakt-a na Facebooku in spremljate objave, novosti, prispevke članov, obvestila o dogodkih in podobno:
Povezava do Audio Kontakt - Audiophile Society

Všečkate lahko tudi uradno AK stran na FB
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 05, 2017 01:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na facebooku se dogaja. Spremljajte nove objave na Audio Kontakt FB strani in skupine avdiofilov Audio Kontakt - Audiophile Society.

LP

Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 09, 2017 21:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe