Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slušalkarski sistemi
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 24, 25, 26  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 19, 2017 20:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benz220d je napisal/a:
hvala, 812 je trenutno prevelika investicija, slušalke rabim minimalno zato je tam 200-300 eur trenutno budget, kjer gledam...


Potem z K702 ali K712 ne zgrešiš. Oboje so super, samo odločit se katere so bolj po tvojem okusu.
Pa seveda probat z svojim ojačevalcem in izvorom.

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benz220d



Pridružen/-a: Čet Jul 2012 20:37
Prispevkov: 237
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 21, 2017 16:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Simon hvala, zaenkrat se bolj nagibam k 712 ni tako velika razlika v ceni bom rajši vzel višji rang...

ker mi ravno leži na mizi poleg računalnika tale Lexicon sem mislil kar to uporabiti za DAC

https://lexiconpro.com/en/products/i-o-42

teorija pravi:

44.1kHz to 96kHz sample rates, 24-bit resolution Superior sonic performance

sem pa gledal tudi kakšno NuForce igračko, morda kasneje Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 21, 2017 16:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

simon740 je napisal/a:
benz220d je napisal/a:
hvala, 812 je trenutno prevelika investicija, slušalke rabim minimalno zato je tam 200-300 eur trenutno budget, kjer gledam...


Potem z K702 ali K712 ne zgrešiš. Oboje so super, samo odločit se katere so bolj po tvojem okusu.
Pa seveda probat z svojim ojačevalcem in izvorom.

lp,
Simon


za 200 euriča +, nimaš kaj razmišljat....čupaaaaaajjjjj....AKG....juhuuuu.... Very Happy
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vasko85



Pridružen/-a: Ned Apr 2016 21:17
Prispevkov: 38
Kraj: Šentjur

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 21, 2017 22:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benz220d je napisal/a:
Simon hvala, zaenkrat se bolj nagibam k 712 ni tako velika razlika v ceni bom rajši vzel višji rang...



Imam AKG K712PRO, kupil sem jih preko Muziker, saj so bile tukaj takrat najcenejše:
https://www.muziker.si/akg-k712pro

Kar se tiče Muziker je bilo vse OK, hitra dostava, ažurni... Počakaj še par dni, saj se bliža "black Friday" in lahko da bodo imeli kakšne dodatne popuste. Na tvojem mestu bi se prijavil na njihov newsletter.

AKG K712 - js sem zadovoljen. Ne morem pa posredovati nekih primerjav, saj imam samo te slušalke. Glede na to, da si iz Celja, bi se lahko dobila da preizkusiš preden kupiš. Javi se mi na ZS.

Lp Valerij
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 031817402
benz220d



Pridružen/-a: Čet Jul 2012 20:37
Prispevkov: 237
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 21, 2017 23:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hvala imaš zs.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 23, 2017 09:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Eno kratko vprašanje.

Imam Nexus 5x (pa ga zaenkrat ne bi menjal), zvok pa je že na cenejših slušalkah slabši kot pri LG G4. Sicer pričakovano, ampak..

Obstaja kaka ugodna BT verzija slušalk (pa ne in-ear) ki bi igrala bolje kot preko jacka?

Ojačevalca ali dodatnih škatlic ne bi kupoval, je fino če zadeva ostane mobilna.

Tam, do 50 ali 100€. Če imajo tudi 3,5 vhod še toliko bolje.

lp, Matej
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benz220d



Pridružen/-a: Čet Jul 2012 20:37
Prispevkov: 237
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 24, 2017 17:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

s telefoni je bolj žalost, jaz čakam na tega pride drug teden

http://www.lg.com/us/mobile-phones/v30

prvi z vgrajenim DAC-om ki baje tudi deluje (poglej youtube teste) z micro sd napolnjeno s flaci bo upam da solidno špilalo, zraven so že tudi B&O in ear slušalke..


od slušalk poglej še kakšno Audio Techniko niso predrage in delajo zelo dobro.

P.S Jaz bi prodal moje Grado če bi ti ustrezale;)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 24, 2017 17:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tako LG V10, V20, V30 so super kar se tiče audia.
Mene sicer moti sabre čipovje, ampak pač izbereš primerne slušalke in samo uživaš.
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benz220d



Pridružen/-a: Čet Jul 2012 20:37
Prispevkov: 237
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 30, 2017 00:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala @vasko85 , da si mi dal slušalke na preizkus sem dobil koristne informacije, sigurno so v ožjem izboru v tem cenovnem razredu res dobre sploh bas me je zelo presenetil, v primerjavi z ostalimi ki sem jih imel je bilo na posnetkih čutiti več prostora, najbolj sem to opazil na vokalih, ki je bil dalje stran v prostoru kot z ostalimi slušalkami.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomzzi



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 22:32
Prispevkov: 205

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 13, 2017 16:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoče kdo ve če kdo pri nas dobavlja rezervne dele za Beyerdynamic slušalke?

Iz Beyerdynamic.de/europe se mi zdi, da ne moreš naročit, ker Slovenija ni na seznam držav za pošiljanje.

Sem jim pa tudi mail poslal ampak nisem nič novega zvedel.
Dobil sem samo ta odgovor preko maila:

Citiram:
Please contact our sales partner in Slovenia.

These can be found on our website.


A pod distributors če izbereš Slovenia imajo samo te navedene:

EURO UNIT GROUP (hrvaška)

Edit:
očitno je edini nam bližnji res EURO UNIT GROUP.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
glinik



Pridružen/-a: Pon Avg 2010 16:09
Prispevkov: 172
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 29, 2018 21:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni vsi skupaj. Po nekaj letih bom nekaj vprašal - kako čas mine Wink

Ker se dober hi-fi sistem (za moj okus) žal prične nad 5 mestno cifro (predvsem kadar slišiš kakšne RAIDHO zvočnike) je logično, da bom še precej dolgo časasa le sanjal o teh stvareh ...

Alternativa je jasno kakšen slušarkarski sistem ... Slušalke gledam nekje v rangu 100-220 EUR - AKG recimo 550 MK2, MK3 ali 712 ... . Želja je, da enostvano priklopiš na rač. ali telefon in šibaj Polde ... Vseeno opažam, da je še skoraj nujno potreben ojačevalec, da se dobi normalen zvok.

Kaj predlagate, kakšen komplet bi bil tukaj best buy?

Hvala in LP,
Glinik
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 29, 2018 23:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, ker ze ocitno ves, kaj je kvaliteten zvok, poglej spodnji oglas. Dobis konkretno stvarco:
http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=20126

Pa se predlog za dac/ojacevalec, ki bo mnogim sporen: aune x1s, ki ga dobis za 250€ iz Francije. Lahko ga prides tudi preizkusit, ce zelis. Po mojem mnenju best buy.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
glinik



Pridružen/-a: Pon Avg 2010 16:09
Prispevkov: 172
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 01, 2018 10:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za info!

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
astra



Pridružen/-a: Čet Nov 2017 9:37
Prispevkov: 4
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 01, 2018 12:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Katere slušalke in-ear za v zunanje uho priporočate za fiio x 5? Nikakor ne morem uporabljati, ker me blazno moti slušalk za notranje uho. Na tržišču skoraj ni več boljših slušalk ki so za zunanje uho...imel sem ene starejše Senhizerce mx 5xx, ki so mi na fiiotu lepo špilale ampak so žal začele prekinjati (kabel). Kaj mi priporočate???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
3000ES



Pridružen/-a: Sre Jul 2012 8:19
Prispevkov: 228
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 09, 2018 20:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za intermezzo in oddih:













Nazadnje urejal/a 3000ES Sob Mar 10, 2018 10:22; skupaj popravljeno 4 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 24, 25, 26  Naslednja
Stran 18 od 26

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe