Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dynaudio
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 18, 2014 14:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JanezBlond je napisal/a:
Zakaj je bilo pa potem naknadno objavljenih ful nekih popravkov v rubriki pisma bralcev (ne vem točnega naslova rubrike)?
Jaz sem gradil kar nekaj njihovih sistemov in sem moral kar redno kupovati revijo, ker je bilo naknadno objavljenih precej popravkov in dopolnitev.


jap....res je .v reviji so naknadno popravljali vse tiskarske škrate..
mimgrede ..revije imam še dandanes ...nekje...na štajerskem na podstrešju.. Rolling Eyes
priznam da teh zvočnikov nisem nikoli delal...takrat so me bolj zanimali hitri avtomobili-bmw in ženske... Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polanc



Pridružen/-a: Pet Dec 2013 21:00
Prispevkov: 40
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 18, 2014 15:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem v SBI 1 dal kretnico,ki mi jo je priporočal prodajalec in zastopnik Dynavdia v Augsburgu,D,v trgovini HI-FI laden,kjer sem vse tud kupoval in mislim da je vse lepo drmalo.
LP Iztok
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 554 028
polanc



Pridružen/-a: Pet Dec 2013 21:00
Prispevkov: 40
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 11, 2017 20:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živjo dolgo se nisem javil.Sedaj pa imam neki dinčkov našparanih in bi me ti zvočniki spet zanimali za končat.Delam tud sobo in bom prosil za nasvete..
Hvala v naprej..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 554 028
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe