Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Težave z daljincem NAD T763

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
hafo



Pridružen/-a: Sre Sep 2017 8:46
Prispevkov: 2
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2017 08:49    Naslov sporočila: Težave z daljincem NAD T763 Odgovori s citatom

Imam ojačevalec NAD T763 za hišni kino in težave z daljincem.
Zelo redko se ojačevalec odzove na pritisk katerekoli tipke na daljincu.
Sem zamenjal baterije in ga preveril preko kamere, da vidim, če sploh pošilja signal - ga pošilja.
Blizu ojačevalca nimam prav nobene elektronske stvari. Daljinec sem tudi odprl in ga očistil moram pa reči, da ni bil prav nič umazan.
Ker pa je daljinec tak , da ga lahko sprogramiram sem ga uparil z daljincem za tv (nekaj tipk) in na tv vse delujejo bp.
Na ojačevalcu pa včasih tipka prime največkrat pa ne.
Ima pa ta ojačevalec IR INPUT & OUTPUT.
Ali to pomeni da lahko kupim zunanji IR sprejemnik?
Kje ga lahko dobim?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2017 12:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljen.
Lahko preizkusite vaš daljinec na mojem receiverju (NAD T773), lahko pa tudi jaz prinesem svojega in preizkusiva. Zaenkrat izgleda kot napaka na IR v receiverju, lahko pa probamo, da se 100% prepričamo. Mislim, da imam doma tudi nekaj IR diod za probo preko IR vhoda.

Lahko pa vprašate glede tega tudi Duel servis v Bitnjah.

Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe