Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Trafomatic Audio
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sasac



Pridružen/-a: Pet Okt 2010 23:44
Prispevkov: 14
Kraj: Serbia

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 21, 2011 10:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ovo bas nikakve veze nema sa WLM-om , taj lik sto je pisao ovo napravio je gresku. Monoblokovi beli su Kaivalya , u sredini je Experience Two , a skroz ispod je preamp koji je pravljen za Kaivalya monoblokove. Eto , samo radi informacije

Pozdrav
Sale
_________________
Trafomatic Audio
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sasac



Pridružen/-a: Pet Okt 2010 23:44
Prispevkov: 14
Kraj: Serbia

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 21, 2011 10:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


_________________
Trafomatic Audio
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 21, 2011 10:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sasac je napisal/a:
Ovo bas nikakve veze nema sa WLM-om , taj lik sto je pisao ovo napravio je gresku. Monoblokovi beli su Kaivalya , u sredini je Experience Two , a skroz ispod je preamp koji je pravljen za Kaivalya monoblokove. Eto , samo radi informacije

Pozdrav
Sale


LP

Kaj niso WLM tvoji Trafomatic izdelki, ki jih delaš za njih ???
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 25, 2011 12:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V petek sem dobil novo zadevo, ki naj bi zmanjšala motnje v elektro omrežju, ki pridejo v stik s HI-FI napravami. Razni kompresorji, starterji za neonke in podobne zadeve v našem visokogorskem okolišu močno vplivajo na HI-FI, saj pride celo do pokanja (startanje neonske luči) v zvočnikih.
In dobil sem Trafomatic E1000 Conditioner. Samo enoto sem dobil po dokaj ugodni ceni, manj razveseljiva je bila cena poštnine ter carine in DDV. Ker nisem želel komplicirati sem se strinjal za pošiljanje preko Fedex-a, čeprav mi je Saša omenil tudi opcije z avtobusom, a mi slednja ni ravno dišala.

Zadeve nisem še dodobra preizkusil, naj pa omenim, da pokanja in podobnih zadev ni več, posebej zame je bila enota barvana v beli barvi in z LED na sredi (da se ve kdaj je prižgan).

Evo več na slikah:








_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 25, 2011 13:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A lahko malo več izvemo o cenah in vplivu na zvok sistema tega conditioner-ja?

Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 25, 2011 13:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Retail cena je 1.320 EUR, a se s Sašo marsikaj da dogovorit, tako da bi za člane Audio Kontakt-a zagotovo dobili konkreten popust.

Kar se tiče vpliva za zvok, bi ti v tem trenutku težko povedal, ker sem imel prej HI-FI kar nekaj časa na OFF, vsekakor pa nekaj je na tem. Ko mi bo čas dopuščal bom komponente priklopil direktno in preko Conditionerja, ter primerjal.
Mogoce bi bilo zanimivo na osciloskop pogledat.

Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 323
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 25, 2011 14:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bi se Sašo strinjal, da škljocneš še kako fotko notranjosti?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 25, 2011 15:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



Photo by Morten Teinum

Več slik tukaj
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sasac



Pridružen/-a: Pet Okt 2010 23:44
Prispevkov: 14
Kraj: Serbia

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2012 13:07    Naslov sporočila: New custom comission from Trafomatic Audio Odgovori s citatom


_________________
Trafomatic Audio
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2012 15:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za tole bi pa še moja punca kredit vzela Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2012 18:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

UUuuuu lepa cena za TrafOOOOmatic ! Wink
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 19, 2015 13:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:


Photo by Morten Teinum

Več slik tukaj


Video delovanja: https://www.youtube.com/watch?v=fBcyCvL6wLA
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 04, 2017 11:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Reference One line preamplifier, tak kot je slikan v tem linku:

http://www.monoandstereo.com/2014/04/trafomatic-audio-setup-for-munich-high.html

sem poslušal včeraj popoldan pri kolegu. Balansirano je poganjal končne stopnje Spectron in naprej Amphion zvočnike. Izvor je bil SACD Marantz.

Ogromen prostor - prav padeš noter, teksture, barve instrumentov, dinamika in posebej realistični instrumenti. Polni, 3D s telesom, kar je redkost in domena boljših dizajnov.
V primerjavi s sicer razkošno (doma) narejenim lampaškim predojačevalcem je slednji izpadel tanek, z bistveno manj prostora in ambience, slabšo kontrolo zvoka, razštelan.

Kot zanimivost - ko smo poslušali običajne posnetke(studijsko manipulirane) razlike niso bile tako očitne. Toda, čim smo si predvajali bolj koherentne posnetke - stari jazz, Opus in podobne, je Trafomatic takoj naredil ogromno razliko. Je bil sposoben prikazati v čem je prednost takih posnetkov.
Tudi 'scherzo musicale' slovenski CD All Capone štrajh trio,
https://www.discogs.com/All-Capone-%C5%A0trajh-Trio-Greatest-Hits/release/1566756
zaradi katerega so me večkrat skoraj vrgli iz sejemskih sob - je zaigral tako dobro, kot ga še nisem nikoli slišal. Sva bila v sobi kjer so igrali. Uau.

Trafomatic sem večkrat poslušal, a slišat ga tako doma je posebna izkušnja. Je na moji kratki listi bodočih nakupov.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stran 6 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe