Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slušalke
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2017 15:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoče bo še komu zanimivo. Primerjava Burson vs Violectic.

http://www.headfonia.com/burson-vs-violectric-conductor-vs-v200v800/

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 10, 2017 11:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kdo pri nas prodaja Sennheiser slušalke ?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 10, 2017 11:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Big Bang. Vsaj do nedavnega so bili zastopnik.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
Mac



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 15:19
Prispevkov: 108
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 16, 2017 15:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

submat50 je napisal/a:
Kdo pri nas prodaja Sennheiser slušalke ?

lp


Trije večji dealerji so Big Bang, Mimovrste, Eventus sistemi...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tomahawk



Pridružen/-a: Sre Okt 2013 23:02
Prispevkov: 95
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 30, 2017 21:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po vaših iskušnjah;
- Najbolj priporočljiva impedanca slušalk za iPhone 7 ?
- Katere slušalke se na iPhone 7 (brez ojač.)najboljše obnesejo_priporočilo ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2017 12:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

imate kake izkušnje z športnimi wireless slušalkami?

cincam med Jaybird X3, JBL mini bt, JBL under armour ter Jabra modeli.
Važno je, da dobro stojijo na ušesih, rabim jih za fitness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariosala



Pridružen/-a: Čet Jul 2008 17:37
Prispevkov: 75
Kraj: MENGEŠ

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 08, 2017 09:25    Naslov sporočila: bass slušalke Odgovori s citatom

Katere bass slušalke mi priporočate,JVC SZ-2000 ali PIONEER HDJ-2000 MK-2.
Oboje so rang okoli 300 evrov,poslušalo bi se največ dance ,trance hardstyle torej poudarek na basu,pa glasne brez popačenj bi bilo tudi dobrodošlo.

Mogoče kakšni še vaši predlogi,hvala Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 08, 2017 10:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živjo Mario.
Lahko priletiš do mene in preizkusiš par variant. Imam eno varianto celo priključeno na CDJ 100 od Pioneerja. Ti pa vsekakor priporočam odprte slušalke. Verjetno imaš predvideno poslušanje doma, ne v nekem glasnem okolju itd.

Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Clancy



Pridružen/-a: Sob Sep 2009 5:46
Prispevkov: 19

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 04, 2017 22:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Trenutno imam Senneiser Cx-300ii in-ear slušalke in bi rad nabavil nekaj boljšega.
Trenutno kolebam med Shure 215 in Sennheiser Momentum IE.
Si morda kdo lasti ene ali druge? Katere bi mi priporočali?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ico



Pridružen/-a: Ned Maj 2013 10:00
Prispevkov: 193
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 07, 2017 10:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="Slinch"]Za 130 EUR skupaj s poštnino se dobi na ebayu Sennheiser 595. To je daleč najboljši nakup v tem cenovnem rangu. Je pa res, da brez ojačevlca za slušalke ta model (in pa noben drug v tem razredu) ne bo pokazal svojega polnega potenciala.[/quote
e bay netegi in nikoli ne veš kaj boš dobil,če sploh boš!e bay ne priporočam!razn če ti gre tako slabo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audioveteran



Pridružen/-a: Sob Jan 2009 11:15
Prispevkov: 20
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 07, 2017 11:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="ico"]
Slinch je napisal/a:
Za 130 EUR skupaj s poštnino se dobi na ebayu Sennheiser 595. To je daleč najboljši nakup v tem cenovnem rangu. Je pa res, da brez ojačevlca za slušalke ta model (in pa noben drug v tem razredu) ne bo pokazal svojega polnega potenciala.[/quote
e bay netegi in nikoli ne veš kaj boš dobil,če sploh boš!e bay ne priporočam!razn če ti gre tako slabo...



Še nekaj z moje strani na temo slušalk. Že preko 20 let posedujem Sennheiser HD600, menjal sem samo mislim 2X "ear pads"....Lansko leto sem se odločil da malo "preiskusim" kaj je na tem področju novega in sem na slepo naročil direktno iz Nemčije (samo na poslagi super testov) nove "Sennheiser HD800 S" (modificirane legendarne HD 800). Po treh mesecih vseh mogočih "ulavfavanj" sem jih prodal z 300 EUR čiste izgube, "arhaične" HD 600 so mi zvenele po vseh direktnih primerjavah bistveno bolje od vsaj 5-kratno dražjih HD 800 S. Pred dnevi sem se odločil za nov "riziko"-naročil sem prav tako v nebo hvaljene "Beyerdynamics DT 1990 PRO", rezultat-v direktni primerjavi z HD 600, tudi po 2 dnevnem ulavfavanju za moja ušesa skoraj neposlušljive, moteče napumpani basi, temna, umazana sredina...pa naj poslušaš Dire Straits, Ry Cooder, Pink Floyd, Garbareka, blues, jazz, reggae....Neverjetna negativna razlika v kvaliteti zvoka napram starim HD 600-slednje so relativno pravi balzam za ušesa napram Beyerdynamics, tudi v smislu komforta na glavi, teže slušalk....(sicer impedance in občutljivosti obeh modelov praktično enaki)....Res sem nekoliko postaran, a gluh še nisem, razliko v kvaliteti reprodukcije v trenutku zazna tudi "amater"...ne morem si predstavljati kdo to lahko posluša več kot 5 minut....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38641697634
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 07, 2017 12:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dosti boljša slušalka od 1990pro je T1 2nd generation.Zanimivo ,da so ti boljše hd600 kot hd800s..?!Mislim,da si se toliko navadil na zvok hd600.Kaj pa uporabljaš kot izvor in pa kateri ojačevalec?

Mene mikajo Hifiman - Edition X V2 in bodo najverjetneje naslednji nakup..
Te dni dobim Audio-GD Master 11 Singularity dac\amp(Balanced Pre & Headphone Amp PCM1704UK Amanero USB DAC).
Me zanima koliko boljše igra v balanced..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 07, 2017 12:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="audioveteran"]
ico je napisal/a:
Slinch je napisal/a:
Za 130 EUR skupaj s poštnino se dobi na ebayu Sennheiser 595. To je daleč najboljši nakup v tem cenovnem rangu. Je pa res, da brez ojačevlca za slušalke ta model (in pa noben drug v tem razredu) ne bo pokazal svojega polnega potenciala.[/quote
e bay netegi in nikoli ne veš kaj boš dobil,če sploh boš!e bay ne priporočam!razn če ti gre tako slabo...



Še nekaj z moje strani na temo slušalk. Že preko 20 let posedujem Sennheiser HD600, menjal sem samo mislim 2X "ear pads"....Lansko leto sem se odločil da malo "preiskusim" kaj je na tem področju novega in sem na slepo naročil direktno iz Nemčije (samo na poslagi super testov) nove "Sennheiser HD800 S" (modificirane legendarne HD 800). Po treh mesecih vseh mogočih "ulavfavanj" sem jih prodal z 300 EUR čiste izgube, "arhaične" HD 600 so mi zvenele po vseh direktnih primerjavah bistveno bolje od vsaj 5-kratno dražjih HD 800 S. Pred dnevi sem se odločil za nov "riziko"-naročil sem prav tako v nebo hvaljene "Beyerdynamics DT 1990 PRO", rezultat-v direktni primerjavi z HD 600, tudi po 2 dnevnem ulavfavanju za moja ušesa skoraj neposlušljive, moteče napumpani basi, temna, umazana sredina...pa naj poslušaš Dire Straits, Ry Cooder, Pink Floyd, Garbareka, blues, jazz, reggae....Neverjetna negativna razlika v kvaliteti zvoka napram starim HD 600-slednje so relativno pravi balzam za ušesa napram Beyerdynamics, tudi v smislu komforta na glavi, teže slušalk....(sicer impedance in občutljivosti obeh modelov praktično enaki)....Res sem nekoliko postaran, a gluh še nisem, razliko v kvaliteti reprodukcije v trenutku zazna tudi "amater"...ne morem si predstavljati kdo to lahko posluša več kot 5 minut....


Hmm...zanimivo. Mogoče se pa enostavno ne "ujamejo" s tvojim ojačevalcem. Po mojih izkušnjah je potrebno dobro izbrati ostalo opremo, glede na slušalke torej. Je pa res, da HD600 veljajo za precej "navtralne".
Te "nove" slušalke pa so v večini primerih bolj "modernega" zvočnega karakterja. Vse bolj "napumpano".
Meni osebno je do sedaj najbolje zvenela kombinacija HD800 + Erzetich Deimos. Ničesar premalo in ničerar preveč.
Tudi Hifiman HE-560 in Gustard A10 je bilo zelo dobro. Prav tako HE-560 in Violectric HPA V200.

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 07, 2017 12:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aleksander je napisal/a:
Dosti boljša slušalka od 1990pro je T1 2nd generation.Zanimivo ,da so ti boljše hd600 kot hd800s..?!Mislim,da si se toliko navadil na zvok hd600.Kaj pa uporabljaš kot izvor in pa kateri ojačevalec?

Mene mikajo Hifiman - Edition X V2 in bodo najverjetneje naslednji nakup..
Te dni dobim Audio-GD Master 11 Singularity dac\amp(Balanced Pre & Headphone Amp PCM1704UK Amanero USB DAC).
Me zanima koliko boljše igra v balanced..


Uff ..Audio GD Master 11 Singularity Smile
Poročaj ko ga boš pretestiral

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audioveteran



Pridružen/-a: Sob Jan 2009 11:15
Prispevkov: 20
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 07, 2017 13:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aleksander je napisal/a:
Dosti boljša slušalka od 1990pro je T1 2nd generation.Zanimivo ,da so ti boljše hd600 kot hd800s..?!Mislim,da si se toliko navadil na zvok hd600.Kaj pa uporabljaš kot izvor in pa kateri ojačevalec?

Mene mikajo Hifiman - Edition X V2 in bodo najverjetneje naslednji nakup..
Te dni dobim Audio-GD Master 11 Singularity dac\amp(Balanced Pre & Headphone Amp PCM1704UK Amanero USB DAC).
Me zanima koliko boljše igra v balanced..


Sem jih (HD800S) preiskušal na tranzistorca "Violectric" (na balansirani in single ended vhod, HD800S so imele namreč priložen tudi balansiran kabel, nisem mogel ugotoviti nobene prednosti preko XLR povezave, če sem se še tako "trudil") ter na lampaša "Little Dot MKII", Beyerdynamics DT 1990 pa slednjega in dodatno na tranzistorc "Lehmann Linear" od znanca....Kot vir sem uporabljal lampaški digitalni transporter AYON NW-T/DSD (USB-wave in flace), kot DAC pa PS AUDIO Perfectwave MkII, kvalitetne digitalne in RCA interkonekte.,..vse dokaj kvalitetne komponente...Torej vse slušalke na 2 različna headphone ampa (lampaša in tranzistorca)...meni osebno zveni bolje mali, ceneni kitajski lampaš (seveda z takoj zamenjanimi vsemi 4 originalnimi kitajskimi lampami z novimi iz NOS serije), napram dragim nemškim tranzistorcem....Vse 3 omenjene slušalke so 250-300 ohmske....

Poudarjam pa da nisem fan klasične glasbe, mogoče so za ljubitelje le-te kriteriji drugačni, za rock, blues, jazz, instrumental, Afrika, Ry Cooder...absolutno velja zgoraj navedeno...

Sedaj čakam na AKG K812, ki jih bom z doplačilom zamenjal za DT 1990 PRO, bomo videli kaj bo....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38641697634
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Naslednja
Stran 16 od 17

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe