Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Cizek vintage
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 13, 2017 22:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hocem rec, da sta Palladium 17b in Cizek 2 vsak po svoje vrhunska performerja, dobit pa sub, ki bo za oba ta pravi, je pa podvig, ce odmislimo nakup Cizekovih subov! S cim bi laze prezivel : ali brez Cizekov, ali brez Klipschev?
Vertikalec me bolj muci kot bilokateri zvocnik!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 13, 2017 22:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

He, he, predno sem z veliko napisal CK, sem za vsak slucaj sel preverit.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 13, 2017 22:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vertikalec me bolj muci kot bilokateri zvocnik

Ambasador se sicer zelo poglobi v izdelek, jaz pa sem bolj impulziven. Ko sem nazadnje bil pri njemu doma, me je frapiralo, kako vseeno je kateri zvocnik igra! OK, je razlika med njimi, ma jebes ti Cizeka! RAZUMELI SEDAJ!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 13, 2017 22:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ćo, @CASTOR@, koliko govoriš o tem vertikalcu, bi ga že zdavnaj sam naredillll... Very Happy ....malo plastike in gremo na juriš
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 13, 2017 23:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uh, pa da ne bom zopet bil narobe razumljen! Zvocniki so pomembni! Zvocnik s slabim izvorom je slab zvocnik! Slab zvocnik z dobrim izvorom je dober zvocnik! Vrhunski izvajalec se iz najbolj zanikerne kiste naredi realnost!! Izvor je alfa in omega dobrega sounda! Lahko je tudi digitalen, ampak bi tukaj bil zadrzan.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 13, 2017 23:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fjaka, sem ze joztomu odgovoril, kako je s kopijami, pa neki bojceti tega niso razumeli. Lej, z ambasadorjem se veliko pogovarjava o vertikalcu in poznam marsikatero njegovo skrivnost, pa si kopije nebi upal prodajat niti zraven pralnega praska.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 13, 2017 23:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sicer pa, sva z Damirjem prvim narocnikom ambasadorjevega gramofona in z mano kot drugim podila Brunota od gostilne do gostilne, da sva koncno dobila PUHAR REFERENCE TURNTABLE. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 13, 2017 23:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ahhh ck, sem sele sedaj do konca precital tvoj post. Cizek je zvocnik, ki ga bos se sanjal je moj odgovor, samo slisat ga se moras. Zal mi je, ker ni nek-do prinesel se katere od njegovih AR, bi bitka med njimi bila altroke drazgose.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1604
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 14, 2017 16:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CASTOR je napisal/a:
Ahhh ck, sem sele sedaj do konca precital tvoj post. Cizek je zvocnik, ki ga bos se sanjal je moj odgovor, samo slisat ga se moras. Zal mi je, ker ni nek-do prinesel se katere od njegovih AR, bi bitka med njimi bila altroke drazgose.


Če bi držalo tole o sanjanju, potem bi bila cena starih Cizkov 50 x višja. Pa ni. To seveda ne pomeni, da so zanič, vsekakor pa niso fetiš ne meni ne mnooooogo drugim. Če jih pa kdo kuje v zvezde, pa tudi OK, saj je "dobro in pravilno" v audiofiliji konec koncev dokaj subjektivna reč in bo taka (vsaj za dobro) tudi ostala.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 14, 2017 17:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi za Eminente, sem nekoc nazaj napisal, da jih boste se sanjali. Ni kaj dosti za se prepucavat kdo ima daljsega! Dejstvo je, da mene, ambasadorja, nek-do in se morje ostalih, novokomponovane starlete ne brigajo. S P17, sem sel verjetno v sam vrh tehnoloskih dosezkov in niso poceni! Ne nudijo pa tistega, kar nudi Cizek, Eminent, Spica, AR ti imenuj dalje, ker jaz ne vem vec. Ampak, da se razumemo!!! Detalji transparenca, pravilna postavitev glasbenikov in podobno, je na strani tehnologije!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CAPRI



Pridružen/-a: Pet Jun 2011 23:14
Prispevkov: 26
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 14, 2017 18:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Very Happy Very Happy Very Happy
Fantje so ostali v prejsnjem stoletju, jim ni za zamerit. Nekaterim se partizani, komunisti, fasisti in tabeli ne gredo iz glave Shocked
_________________
in vino veritas
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
AndrejS



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 17:03
Prispevkov: 930
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 14, 2017 22:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bo ze nekako...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bojan65



Pridružen/-a: Sob Feb 2014 19:52
Prispevkov: 41
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 14, 2017 22:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CAPRI je napisal/a:
Very Happy Very Happy Very Happy
Fantje so ostali v prejsnjem stoletju, jim ni za zamerit. Nekaterim se partizani, komunisti, fasisti in tabeli ne gredo iz glave Shocked



Pa še žingajo ga..., kar percepcijo samo še poslabša...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 761 731
makra28



Pridružen/-a: Pet Dec 2009 11:07
Prispevkov: 107
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 15, 2017 14:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Model 1 s strokovno obnovljenimi kabineti, obrobami, kretnicami čez lužo naprodaj za 450 doloresov + poštnina in dajatve.

http://www.usaudiomart.com/details/649346137-cizek-model-one-speakers-restored/

Me malo mikajo glede na vse, kar ste se razpisali Cizek fani. Kakšno je vaše mišljenje, je obnova plus ali minus?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 051669524
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 15, 2017 15:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po mojem ti bosta najboljši odgovor podala kar "strokovnjaka" @Bojan65 ter @CAPRI. Zan njiju smo itak mi pijančki ter preveč zaslepljeni s politiko, pa še percepcijo imamo malo zamajano.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Naslednja
Stran 7 od 16

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe