Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Audio Guru Erik

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Erik_AudioGuru



Pridružen/-a: Čet Apr 2017 19:05
Prispevkov: 4
Kraj: Slovenija

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 13, 2017 19:10    Naslov sporočila: Audio Guru Erik Odgovori s citatom

Sem Erik in sem Audio Guru. Vem vse o audiofiliji.
_________________
sem Audio Guru
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mihamusic



Pridružen/-a: Sre Feb 2015 20:17
Prispevkov: 159
Kraj: Trzin

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 13, 2017 19:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ojla Erik:

Tule smo sami taki Smile)))))

LP : MM
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 13, 2017 20:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Točno, mihamusic. Very Happy

Za začetek bom vsem razkril izjemno novico, nekaj kar opazi samo najbolj sofiticiran audio guru, ki ima tretje oko in uho stalno na preži....

Včeraj so priletele nazaj prve lastovke.. Shocked
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 13, 2017 22:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prehitela jih je kukavica ki se je oglasila že v torek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 14, 2017 08:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

longplay je napisal/a:
Prehitela jih je kukavica ki se je oglasila že v torek.
Hvala za opozorilo.
Moram v banko po vsaj 1K EUR za v žep in nato v gmajno, saj je znano, da ko jo slišiš prvič v letu, da boš imel čez leto obilje denarja samo, če imaš tedajci žepe nabasane z kešem...
Eno leto sem pozabil na to in raje ne bi opisoval posledic, ki so sledile.. Wink
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
siroliver



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 12:34
Prispevkov: 998
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 14, 2017 15:30    Naslov sporočila: Re: Audio Guru Erik Odgovori s citatom

Erik_AudioGuru je napisal/a:
Sem Erik in sem Audio Guru. Vem vse o audiofiliji.


Pa še nam kaj povej da bomo tudi ostali kaj vedeli Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Erik_AudioGuru



Pridružen/-a: Čet Apr 2017 19:05
Prispevkov: 4
Kraj: Slovenija

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 14, 2017 16:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OK. Že pred leti sem doumel, da ni dobro biti najbolj pameten pri pojasnjevanju raznih teoretičnih razlag o zvoku itd. in da je bolje, da se vrnem na občutja lepo, poslušljivo, prijetno.

Vas vse lepo pozdravljam
_________________
sem Audio Guru
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1604
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 14, 2017 19:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Erik Audi guru

Seveda si najbolj pameten, tako kot mi, tako da brez panike.
Kar piši in komentiraj na temu forumu. Več nas je, bolje je (in bolj smo pametni) Shocked Embarassed Laughing
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 15, 2017 08:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsak audio Guru, ki da kaj nase, ima kipce svojih audio božanstev na oltarčkih, ki mu pomagajo meditirat.

Moje trenutno božanstvo iz Dalnjega vzhoda, že par mesecev, je iz družine audio Bonsaijev in ima temu primerno ime, ki se v direktnem Google translate slovenskem prevodu sliši nekako kot, "čistinetopir".. Je tehnološki bratranec Heil AMT ribbonov, velik pa je kot noht..

Malo sem ga na hitrico "decoupliral", ga audio Kosher ožičil in terminiral, izvedel par svetih načinov montaže na rosewood našpičeni stojalci in je nekako ratalo, da je podoben mešancu med kipom slončka z dvemi rilci in na glavo postavljeno pagodo, kar še dodatno pripomore k njegovi osnovni namembnosti-biti hudičevo dober supertweeter z razponom do 150Khz..

Ohmmm, Ohmmm...


_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe