Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Receiver z "wake up" timerjem

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
malossi



Pridružen/-a: Sre Okt 2010 12:37
Prispevkov: 76
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2016 12:11    Naslov sporočila: Receiver z "wake up" timerjem Odgovori s citatom

Zdravo,

iščem reciver, ki bi ga lahko nastavil, da se npr. ob 7h zjutraj prižge in začne predvajat radio. Imam ful problem, ker nekako nisem našel takega reciverja z omenjeno funkcijo. Npr Marantz ima samo sleep timer, kar mi pa ne pomaga, saj je ravno kontra od tega, kar jaz želim Smile Včasih (v 90tih) so to imeli mislim da vsi reciverji, sedaj pa kar nihče...

Bi pa potreboval tudi multiroom, torej 2 coni. Imate kake ideje, katera firma bi to lahko imela?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jože



Pridružen/-a: Sre Dec 2009 18:30
Prispevkov: 318
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2016 14:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če je lahko kaj takega kot je Yamaha MCR-B043D.
http://de.yamaha.com/de/products/audio-visual/desktop-audio/mcr-b043d/?mode=model#tag4666
Sem videl, da so opremljeni s timerjem predvsem novejši aparati z DAB+ sprejemnikom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 21, 2016 01:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja. Včasih so imeli marsikaj. Wink
Obstajae so komponente, ki se jim je reklo timer.
No, tudi danes se najde rešitev, pa še robo iz 90ih lahko imaš. Very Happy
Kupiš kateri koli receiver, ki ima klasično tipko za vklop (ne sme biti soft touch). Potem greš do Merkurja in vzameš tole:
http://www.merkur.si/gradnja/elektroinstalacije/elektromaterial-in-pribor/stikalni-signalni-element-emos-emt707-ura-programska-digitalna-za-v-vticnico
Nastaviš lahko 8 programov, izbiraš dneve, vikende, ipd.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
malossi



Pridružen/-a: Sre Okt 2010 12:37
Prispevkov: 76
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 21, 2016 13:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jože, tistale zadeva ne podpira dveh con na žalost Smile

ES, vem tudi za to opcijo ja, vendar bi želel imeti tak reciver, ker mi je tole mogoče malo taka... kako bi rekel... šlosarska rešitev SmileSmile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
malossi



Pridružen/-a: Sre Okt 2010 12:37
Prispevkov: 76
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 21, 2016 15:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

heh, pomoje sem ga našel: http://www.marantz.co.uk/uk/products/pages/productdetails.aspx?catid=wirelessmusicsystems&subcatid=0&productid=melodymediamcr611
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 21, 2016 17:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nisi rekel, da rabiš coni 2 in 3. Tudi ta Marantz M-CR611 nima con. Poleg tega je tisto, kar omenjaš, funkcija alarma in nikjer v navodilih ni zapisano, kako deluje programiranje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
malossi



Pridružen/-a: Sre Okt 2010 12:37
Prispevkov: 76
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 21, 2016 23:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram sebe iz prvega posta:

"Bi pa potreboval tudi multiroom, torej 2 coni. Imate kake ideje, katera firma bi to lahko imela?"

Je pa res, da nisem napisal, da mi je vseeno, ali lahko v teh conah izbiram ločene source...


Kakorkoli, našel Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2016 11:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uh, pa sem res spregedal. Se pardoniram. Wink
Povej več, kaj si našel?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2017 16:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma kaj kompliciraš. Marantz resiver za radio in magarče v štali za budilko.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe