Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

DAC?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 115, 116, 117  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2016 15:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

peterpan je napisal/a:
V tem trenutku je bolj ugodno preko amazon.de (~433EUR) : https://www.amazon.de/Chord-MOJO-Kopfh%C3%B6rer-DAC-schwarz/dp/B0171LBE78/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1481719741&sr=8-1&keywords=chord+mojo

Boš uporabljal skupaj s kakšnim DAPom ali kot DAC za računalnik?


UUU...mu je precej padla cena od takrat ko je prišel ven.
Kako pa se obnese kot samo DAC za comp?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peterpan



Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20
Prispevkov: 335
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2016 15:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko sem ga testiral kot DAC, se mi je zdel super. Nisem pesnik, ne retorik, da bi opisal zvok, samo sede ko ata na mamo in uživaš v glasbi.

Mogoče neumen predlog, če ga ne misliš nosit okoli, bi kak Dragonfly DAC verjetno za pol manj denarja igral dovolj blizu?

Jaz ga imam prilepljenega na Shanling M1, povezanega z OTG kablom in mi je vrhunski mobilen rig.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2016 16:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

peterpan je napisal/a:
Ko sem ga testiral kot DAC, se mi je zdel super. Nisem pesnik, ne retorik, da bi opisal zvok, samo sede ko ata na mamo in uživaš v glasbi.

Mogoče neumen predlog, če ga ne misliš nosit okoli, bi kak Dragonfly DAC verjetno za pol manj denarja igral dovolj blizu?

Jaz ga imam prilepljenega na Shanling M1, povezanega z OTG kablom in mi je vrhunski mobilen rig.


Ne ne, bi ga imel predvsem za "portable rig".
Ampak, morda pa začasno/občasno tudi kot del pc sistema.

lp,
Simon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2016 21:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A ni to portable naprava?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2016 21:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
A ni to portable naprava?


Temu je predvsem namenjena ja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2016 22:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdej si delam drugi slušalkarski sistem. Za vir bom uporabljal glasbo preko Tidala na prenosniku, slušalke bojo Beyerdinamic DT 770 PRO 250 ohm. Nekako mi te najbolj ustrezajo za mojo zvrst glasbe. Na prvem sistemu imam ločen dac in amp, tukaj pa mi je važna velikost. Mojo dac mi ni prevelik, obvezno pa iščem dac/amp. Po testih se Mojo iskaže za boljšo rešitev kot Dragonfly red. Gledal sem tudi Oppo HA-2 SE vendar sem našel odlično ceno na amazonu.de in bom po vsej verjetnosti kupil tam. Čakam še ceno Hrvaškega dobavitelja. Na slušalkah bom še modificiral kabel, zamenjal micro usb- usb kabel.
Zaenkrat bo to. Bom ga poskusil priklopit na Erzetich perfidus amp, da vidim razliko. Glede prvega slušalkarskega sistema pa imam v planu zamenjat dac. Nekaj v stilu Chord 2qute ali Mytec Broklyn dac.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2016 16:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A je kdo pripravljen posodit kak dac z optičnim vhodom(lahko poceni stvar) za par ur?

Imam neke probleme s šumom prek USBja pa bi rad preveril če se prenaša tudi preko optike.

lp, Matej
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2016 19:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dobil. Najlepša hvala.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2017 10:49    Naslov sporočila: Oppo Sonica DAC Odgovori s citatom

Oppo je predstavil nov DAC (Sonica). Videti je zanimiv.

https://www.oppodigital.com/sonica-dac/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2017 17:24    Naslov sporočila: Re: Oppo Sonica DAC Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
Oppo je predstavil nov DAC (Sonica). Videti je zanimiv.

https://www.oppodigital.com/sonica-dac/


Dolgo so rabili. So napovedali njegov prihod že oktobra/novembra 2016.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 27, 2017 17:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

lumpi je napisal/a:
Poglej na tole stran. Glede na feedback odlične naprave.

http://schiit.com




lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lumpi



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 11:23
Prispevkov: 46
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 27, 2017 18:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če je nakup posledica mojega svetovanja čestitke!

Je to morda "multibit" verzija?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 27, 2017 19:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tako je.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejx



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 22:42
Prispevkov: 343
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 27, 2017 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

submat50 je napisal/a:
Tako je.

lp


Zveni pa hudo dobro, res Wink
_________________
Lp

Jernej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1077
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 09, 2018 11:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audio Mirror Tubadour mk2 z nekaj tovarniškimi izboljšavami, remote control...

"When I counted these blackgates I started sweating like a pig ....." (Lampizator) Smile



Klele sem pa ravno upgrade-al s Clarity Cap CMR 2,2uF. Morem ene distančnike dat med pod pokrov, ker so ti kondlci vsi tko bikasti, pa Clarity so še ok, ravno zato sem jih vzel..

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 115, 116, 117  Naslednja
Stran 89 od 117

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe