Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nategatorji
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Primoz_



Pridružen/-a: Ned Nov 2009 2:32
Prispevkov: 34
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2016 22:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je se koga tukaj na forumu kontakrial "Italjan" z maila salesman612@gmail.com z namenom prodaje dolocenega ojacevalca ali kaj podobnega? Dal mi je vse svoje podatke in se strinja tudi z osebnim prevzemom, zdaj res ne vem kaj naj si mislim.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 05, 2016 14:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni.
Niste edini, ki mu je bil mail poslan s tem kontaktom. Tudi maili so tipa Google translate. Bom preveril bazo.
LP

Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gfxmaniac



Pridružen/-a: Ned Dec 2014 13:39
Prispevkov: 19
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 05, 2016 20:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem dobil email od Salesmana612, hoče 900€ za "svoje" SF Grand Piano, samo prej mu moram poslati denar by bank wire. Začel je z slovaščino, potem zelo polomljeno angleščino, zadnji mail aje tipitopi angleščina, generično besedilo za nateg se mi zdi.

Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gfxmaniac



Pridružen/-a: Ned Dec 2014 13:39
Prispevkov: 19
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 05, 2016 21:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri meni ni bil zainteresiran za osebni prevzem. Mu je pa kul, če mu pošljem polovico denarja. Polovico po prevzemu. (in kasneje se verjetno lahko slikam).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stran 7 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe