Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Primerjava HI-FI sejmov - M Hotel vs Lev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 17, 2016 22:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zahvala in pohvala vsem prirediteljem in razstavljalcem, fajn da je vsaj kak tak dogodek redno tudi v SLO.
Vsak sistem je bilo vredno pogledat in poslušat, ne glede na občutke ob odhodu iz sobe. Bilo je nakaj zelo resnih, nekaj uživaških in nekaj manj posrečenih zvočnih izkušenj, tak v M-u kot Lev-u..
Veliko, če ne celo največ muzke za relativno normalen denar je verjetno prikazal Kuzma s polaktivnimi zlatimi ušesi na obeh lokacijah. V prizemeljskih finančnih sferah pa bi moral biti hibrid EA Ion na ček listi vsakega, ki išče watte za svoje zvočnike. Sicer ION takoj prizna, da je D, ampak ob mišicah pokaže tudi nekaj žmahta, kolikor je bilo slišatu v kratkem času. Zmaga pa seveda leteči, lebdeči gramofon, pohvale za idejo, upam, da uspejo realizirat zastavljeno. Hud hud tehnološki izziv je to, sploh v luči današnjih relativno zahtevnih varnostno-tehničnih standardov.
Organizatorji, v majhnosti SLO bo za eksistenco in razvoj HIFI sejmovanj verjetno treba poseči za kompromisi, če se želi povečevati število obiskovalcev. V nasprotnem bo vse to crknlo, in takrat vas bomo fajn za ušesa. Ker tole je fajn, pa še edino je, kar sploh je.
Za konec pa za letos še enkrat hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simonceli



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 8:36
Prispevkov: 195
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 18, 2016 18:31    Naslov sporočila: Re: Primerjava HI-FI sejmov - M Hotel vs Lev Odgovori s citatom

mihamusic je napisal/a:
Pozdravljeni :

- največje razočaranje B&W 803 & Rotel - (pa sem sicer fan in lastnik Wink )
(nekaj je bilo strašno narobe naštimano,...)

LP : MM



Question Fan Rotela in lastnik 803jk in praviš, da je bilo na sejmu nekaj strašno narobe naštimano...? Ta argument zakaj me pa močno zanima in verjetno veliko večino ostalih tudi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mihamusic



Pridružen/-a: Sre Feb 2015 20:17
Prispevkov: 159
Kraj: Trzin

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 18, 2016 19:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj:

Malo sem narobe napisal - fan B&W (nimam sicer 803),... Ampak kakor se je to slišalo (in ne samo meni - tudi kolegu), resnično ni bilo OK Smile

Verjetno jih imajo v novi trgovini v Kristalni palači - grem ob priliki na ponovno poslušanje,...

LP : MM
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 18, 2016 20:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Te primerjave oz. izbora pa še ni naredil nihče. Namreč izbora naj hostese ter naj DJ-a obeh sejmov. Rezultati pa so takšni:

Hostesa M Hotela gdč. Nives-Ubiq Audio


DJ M Hotela g. Miran Me.-Ubiq Audio


Hostesa Hotela Lev gdč. Urška-Audio Galerija


DJ Hotela Lev g.Boris-Nel Audio


Verjetno vsaj tukaj nimate pripomb, zato je tudi izbor zaključen.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 18, 2016 23:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dober report žal mene ni bilo. Bom pa ta vikend verjetno preko "sela."
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
divine contribution



Pridružen/-a: Sob Nov 2014 0:32
Prispevkov: 60
Kraj: Hum

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 18, 2016 23:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://www.youtube.com/watch?v=NNC0kIzM1Fo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 19, 2016 08:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
Verjetno vsaj tukaj nimate pripomb, zato je tudi izbor zaključen.

Čaki mal, protestiram! Laughing

Cool Hostesa


DJ pa italijan, ki je kljub protestiranju svojega šefa skozi zvoćnike spustil Hendrixov Voodoo Chile, preživel, in celo dobil nagrado občinstva. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 19, 2016 13:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

habo66 je napisal/a:


...
Če začnem v kevdru, me je pozitivno presenetil sistemček z malimi Gallusi (Legatto?), Sony ES50 playerjem vezan direktno na Gryphon končno. To je bilo po mojem mnenju zelo solidno. Imel je marsikaj kar veliki niso imeli, malce tudi sicer tečno zgoraj in brez mogočnega basa, ampak to je pač 5" enota (če ne celo manj).
...



Male Galluse je pravzaprav poganjala končna stopnja INVIVO našega soforumaša jacoby-ja, preoblečena v ohišje Gryphona.

Omenjeni sistem je (za moj okus vsaj) deklasiral sosednja 2 v kleti, da ne govorimo o price/performance razmerju... Se tudi strinjam v ugotovitvi, da bi znal na dolgi rok (in ne najboljšem materialu) tudi nekoliko "najedati".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TUTTI



Pridružen/-a: Tor Mar 2010 19:56
Prispevkov: 265
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 19, 2016 14:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo v pojasnilo, ojačevalec ni ta, ki ga omenjaš temveč ESL, test lahko preberete tukaj:
http://www.audiopuls.hr/testovi/2015/esl-first-one-amplifier/review.html

Zvočniki Gallus Legato, pa niso dvo sistemski, temveč tri sistemski, saj se v ohišju skriva še ena mid/bas enota 6,5", test pa lahko preberete tukaj:
http://sound-news.net/recenzije/stereo/zvucnici/bookshelf-zvucnici/item/2017-gallus-audio-technology-legato
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631665138
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 19, 2016 15:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

TUTTI je napisal/a:
Samo v pojasnilo, ojačevalec ni ta, ki ga omenjaš temveč ESL, test lahko preberete tukaj:
http://www.audiopuls.hr/testovi/2015/esl-first-one-amplifier/review.html

Zvočniki Gallus Legato, pa niso dvo sistemski, temveč tri sistemski, saj se v ohišju skriva še ena mid/bas enota 6,5", test pa lahko preberete tukaj:
http://sound-news.net/recenzije/stereo/zvucnici/bookshelf-zvucnici/item/2017-gallus-audio-technology-legato


Se opravičujem - očitno sem bil narobe informiran s strani mlajšega gospoda, ki je "razstavljal" sistem.

Dejstvo ostaja - prikazani sistem je za moje pojme bil eden najboljših v price/performance kategoriji, tako da čestitke obema (domačima) konstruktorjema.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 20, 2016 00:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

matej je napisal/a:
nek_do je napisal/a:
Verjetno vsaj tukaj nimate pripomb, zato je tudi izbor zaključen.

Čaki mal, protestiram! Laughing
Cool Hostesa



Kaj čem rečt? Tokrat sem lahko samo tiho in napišem "Objection sustained"


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mihamusic



Pridružen/-a: Sre Feb 2015 20:17
Prispevkov: 159
Kraj: Trzin

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 20, 2016 21:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Majhno dopolnilo,.... ker kot rečeno nisem mogel verjeti da kombinacija Rotel & B&W 803D igra tako "grozno",.... sem se danes oglasil v trgovini na Ameriški,... Sicer niso imeli 803D ampak 802D in malo večji Rotel - ampak to so bila "svetlobna leta" razlike v zvoku Smile Šilalo kot "je treba",... komur je ta zvok všeč - seveda Wink

LP : MM
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NLP



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 10:01
Prispevkov: 1035
Kraj: Drugje

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 20, 2016 22:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... ne bi najraje začenjal ampak tisti prostor v hotelu res ni dobra izbira akustično gledano.
Ne samo da ni akustične ureditve ampak je prostor na sploh neprimeren.
_________________
Nenad P.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 20, 2016 22:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No sikiriki mihamusic. Saj je menda jasno, da zvočniki in ojačevalec niso bili edini vzrok za slišano. Kolikor sem uspel videti, je bil še najbolj nesrečen od vseh kar sam razstavljalec. Se zgodi.

Mnja, morda pa v tem prostoru ni bilo pravih hostes, katere bi uštimale zvok? Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 20, 2016 22:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ah, vidim, da je že NLP poprijel. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 3 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe