Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Ugodni oglasi
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 12, 2016 19:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bwaze je napisal/a:
Me niti ne zanima - zvoĆØnike sem prodal po taki ceni, kot se je zdela meni realna - pri meni so oddelali 19 let tlake, bili vmes enkrat skurjeni, vogali zadaj so rahlo obgriženi od prevažanja na žurke... Dvomim, da bi dal kdo 200 EUR zanje. Toliko stanejo rabljeni Focal Chorus 706, mlajÅ”i za eno osemnajstletnico...

Je bil pa res ogromen naval na te zvoĆØnike in Rotel 930, medtem ko za XTZ integrirca samo par ponudb za menjave...


Sej, da ne bo nesporazuma, se mi niĆØ ne kolca po njih, niti nisem imel namena tebi delat kakÅ”nih skominov, ampak tale "lover" (jebaƦ62),mi je tak smeÅ”en, "židovski tip" preprodajalca, pa itak vsi vemo zanj...razen mogoĆØe kakÅ”ne ovce... Smile
Najbolj se pa nasmejem tistim njegovim pesnitvam (opisu naprave)...in raznim USA zastavam, in slikam orla... Laughing
_________________
The only way to do great work is to love what you do


Nazadnje urejal/a jacoby Pet Maj 13, 2016 10:58; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
Bwaze



Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59
Prispevkov: 408
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 12, 2016 19:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem pa pred petimi leti celoten sistem (ojaĆØevalec in CD predvajalnik Rotel, JMlab zvoĆØniki, Yamaha kasetar) ponujal punci (zastonj) in kolegom (za res simboliĆØno ceno). Odgovori so bili veĆØinoma "Ah, jaz muzike ne posluÅ”am tolk naglas.", "A ni to ful zastarelo?" in predvsem "Kam bom pa dal to? Nimam prostora."

Tako da je romalo na podstreŔje. Zdaj malo pospravljam.
_________________
Pezzer Ritter Wenne Knecht!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
12bot34



Pridružen/-a: Sre Avg 2015 17:15
Prispevkov: 18
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 12, 2016 21:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem tudi nekaj tednov nazaj na bolhi opazil zelo ugoden oglas, vsaj zdel se mi je. Å lo se je za po slikah sodeĆØ lepo ohranjen harman kardon hk690



Prodajal se je pa za borih 80 eur. Prodajalca sem klical 1 uro in pol po oddaji oglasa, pa je rekel da mi ga je nekdo pred nosem speljal.
Prepozen sem bil pa za 10 min:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 18, 2016 22:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ekola...Ŕeenkrat...da nebi bilo nisem vedel....
Linn prastar s ĆØrnim pokrovom in Rego 200 prodan za 1072 euriĆØa + minimum 30 do 40 GBP poÅ”tnine....glede na gumb, basic napajanje....
pa naj mi gdo reĆØe da tisto, in Å”e vedno, ni ugodna priložnost....
Ŕeenkrat povem da prodajalca ne poznam....


_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uroÅ”



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 19, 2016 21:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takrat sem se ti pridružil ob predpostavki, da je gramofon tak, kot je bil opisan v eni od inkarnacij oglasa: Sondek LP12, Cirkus, Lingo 2, Ittok, Adikt.
Domneve so se pokazale za napaĆØne. Napajanje je najbrž Valhalla (samo ena luĆØka na knofu) - se pravi ni Lingo (in oĆØitno tudi ne Lingo 2). Lingota tudi nikoli nismo videli na nobeni fotki. Cirkus je vpraÅ”ljiv. Cirkus bi pomenil l. 1993 (seveda ima Cirkus kot nadgradnjo lahko vgrajen tudi starjÅ”i). Podatka o tem nimamo. Ker ne vemo serijske Å”tevilke in s tem ne poznamo letnika, ne vemo, kakÅ”no je ohiÅ”je, ali ima kotne ojaĆØitve itn. Vse to vpliva na vrednost. Lahko je l. 1980, lahko je 1990, mogoĆØe celo 1995; ne vem, kdaj so nehali delati rebrasto afro ohiÅ”je. Predvsem pa na podlagi samega oglasa ne vemo, v kakÅ”nem stanju je gramofon in zlasti v kakÅ”nem stanju je Ittok. (Ležaji v Linnovih roĆØicah so sila krhki, del dizjana, je pa zato glavo vedno treba dokonĆØno priviti z roĆØico, odstranjeno z gramofona. KolikÅ”na je verjetnost, da v vseh desetlejih nekdo ni upoÅ”teval tega nasveta?)
Torej je lahko dober, lahko je v redu, lahko je pa tudi slab nakup. Ni pa zelo dober.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uroÅ”



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 19, 2016 22:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ugoden nakup bi znal biti Pink Triangle LPT za 330 ā‚¬.

Seveda bo skrben kupec prej na netu poiskal znane težave LPT-ja in potem stanje preveril na terenu.
Ugotovil bo tudi, da ležaj (gramofona, ne vem kako se mu natanĆØneje reĆØe, tisti, okrog katerega se vrti krožnik - da ne bo zmede, ker je na tej strani toliko govora o ležajih roĆØic), ĆØe je treba, Å”e vedno lahko zamenja Charles Melling iz True Point - firme, ki je sodelovala tudi pri ležaju Naim Aro in danes izdeluje ležaj unipivot roĆØice Audio Origami.


Nazadnje urejal/a uroÅ” Čet Maj 19, 2016 22:34; skupaj popravljeno 4 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 19, 2016 22:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

imaÅ” popolnoma prav za vsako besedo...ko se negdo odloĆØi da izpostavi ugoden nakup, ne pomeni da je dejansko ugoden...vsak ki opazi potencijalno priporoĆØilo bo trikrat preveril za kaj gre...sploh ĆØe nima izkuÅ”enj...jaz sem paĆØ, za primer, dal zadnjo aukcijo kjer gre ze osnoven model Linna, oĆØitno brez vseh modifikacij...in je prodan za velike denarje...kolikor sem jaz spremljal zadeve, je edino Akito imel probleme z ležaji...celo sam sem ga imel s "sluggish" lagerji kot pravijo angleži...
prodajalec verjetno tudi spremlja naÅ”e komentarje, pa Å”e zmeraj ni dopolnil uganke...ha, in kaj zdaj....naj reĆØem, ne, ne tega kupit...?!?....
bomo mogli odpret temo "neugodni oglasi"....ali pa ugankarski oglasi...v bistvu, enostavno dajmo izbrisat poste in napisat brez veze...kaj mi sploh bilo tega treba...
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uroÅ”



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 19, 2016 22:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
....ali pa ugankarski oglasi...


Bi imeli kar dosti dela, ja.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 20, 2016 09:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

uroÅ” je napisal/a:
fjaka je napisal/a:
....ali pa ugankarski oglasi...


Bi imeli kar dosti dela, ja.



Ni pretežka uganka, je pa zabavno...

Ena "cvetka" je tudi tale oglas, ki se ga spomnim, pa ĆØeprav je od takrat minilo že 20-25 let:

"Prodam Ŕe popolnoma neuporaben Ŕtedilnik..."

Ni težko uganiti kaj je prodajalec dejansko mislil, mi pa gre Ŕe zmeraj na smeh, ko se spomnim tega oglasa. Laughing
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 03, 2016 12:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imate pa Å”e dobre Å”tiri ure ĆØasa za TECHNICS Plattenspieler SP 10 MK 2 z originalnim napajanjem ter opremo. Za tiste seveda, ki ste zamudili tistega "pred nosom"(iz prejÅ”nje strani), ki je Å”el iz dobrih rok v druge dobre roke.
EBay-Artikelnummer:182181381977

TECHNICS SP 10 MK 2




_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hepan



Pridružen/-a: Pet Sep 2016 11:24
Prispevkov: 1
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 30, 2016 12:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

glede na to da nimam pojma kam bi umestil to sporoĆØilo, sem ga kar sem. V kolikor sem na napaĆØnem mestu naj ga moderator prestavi.

Zadeva je pa takÅ”na, da bi rad podaril Sonyev stolp (MHC-3800), ki je bil kupljen leta 94' ĆØe se ne motim. Je pa potreben strokovne roke, CD predvajalnik je obupal, en kasetnik menda tudi, en Å”e dela. Radio (tuner) pa dela ko urica. Zraven sta Å”e dva zvoĆØnika, ki nimam pojma ĆØe delata, ker ju ne znam priklopit. Sem pa prebral, da sta bila Made in Germany, ĆØe to kaj pomeni, v devetdestih je le veljalo, da mora bit pes, denar (marke) pa avto nemÅ”ke izdelave (sinonim za kakovost). PiÅ”e tudi, da sta 100W pa nekih 6Ohmov piÅ”e zraven, nimam pojma kaj to pomeni, jaz sem diplomiral z ekonomije ne pa fizike.

Zdaj ĆØe to kaj pomeni zadaj piÅ”e da je bil Graphic Equalizer izdelan na Japonskem, isto tudi tuner in kasetnik. CD predvajalnik pa je bil narejen v Franciji, ni ĆØudno, da je crkno. ƈlovek bi si mislo, da delajo samo slabe avte (Renaulte), pol pa vidiÅ”, da je vse razen hrane "alles zugrunt", pa Å”e tam jim ni za zaupat, ko neke polže na krožnik meĆØejo.









Tak zdaj sn tehniĆØno vse pojasno kaj sn znal. Zdaj je pa tak zadeva, foter ga je že hoto pelat na odpad, v bistvu je bil že na poti tja, ogledal si ga je ne... Samo sn se spomno, da sn gledal enkrat po TV-ju kak je en striĆØek z veseljem to Å”raufal, te pa sn poklical fotra pa mu reko naj pripelje nazaj, mogoĆØe bo pa komu v veselje, tak da sn se obrno sem, ĆØe se najde kdo. ƈe pa je to Å”kart pa krama, pa mu je mesto na odpadu, mi pa prosim to povejte, nisem sentimentalno vezan na njega, tak da ga odnesem tja, da mi ne stoji v dnevni.

Kakorkoli, jaz sn z Maribora. Telefonske ne bi zdaj rad na javnem forumu puÅ”ĆØal, ker pol me kliĆØejo neki romuni, pa oni nigerijski princ, ko že trideset let zbira ta denar, da bi se vrno na prestol Very Happy . Tak da kontakt na ZS pa se bomo zmenli.

LP, Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Stran 9 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe