Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igrača je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 163, 164, 165  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 01, 2016 10:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uf, to je pa zadnje čase ena od aktualnejših komponent. V SLO ne vem če ga ima že kdo. Edino jaz bi bil bolj za silver varianto - na črnih komponentah se mi preveč prah pozna:) Vglavnem konkreten high tech nakup.

Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peterpan



Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20
Prispevkov: 335
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 01, 2016 16:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:
Nov dac doma.


Čestitam Cool

Pa kej špila?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Edvard



Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50
Prispevkov: 317
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 01, 2016 17:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dr.sah ponavadi z nami deli samo slike, pri besedah je škrt. Po NuForce, NuPrime, Auralic in sedaj Mytek dacu, ima veliko izkušenj in morda bo sedaj kaj pokomentiral. Držimo pesti!
_________________
“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” ― Stephen Hawking
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 01, 2016 18:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rad dražim malo. No, tokrat sem se odločil za korenito spremembo v življenju, in naredil nekaj, kar sem razmišljal že dolgo, a venomer odlašal, poteza pa je bila težka. Prodal sem VES sistem, oz vse kar sem imel ( no prodajam še zvočnike in dspeaker), in kupil aktivce Event Opal in Mytek dac, ter tako zminimaliziral sistem. No, imam še neke Audeze slušalke.


Myteka pa moram predrgniti, na prvo žogo dosti boljši kot Nuprime (na slušalkah), tu sem vsaj bas dobil, in srednji in visoki del se je uravnovesil, kar prej ni bilo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 02, 2016 00:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zelo poučna zgodba nekoga ki obupa nad lastnim sistemom in ne ve kako naprej. Nočem in ne morem sodit Dr.sah sistema, ker ga ne poznam, ma poteza, da vse prodaš, mi da mislit, da je nesrečnik vseskozi narobe sestavljal. Je zelo velik problem iskat nekaj in ne vedet kaj iščeš!

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 02, 2016 09:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zakaj misliš da sem obupal?

Kaj pa če sem si zaželel iti v drugo smer, malo zadeve poenostaviti, se znebiti škatel, in na koncu dobil boljši zvok?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 04, 2016 19:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:
Prodal sem VES sistem, oz vse kar sem imel ( no prodajam še zvočnike in dspeaker), in kupil aktivce Event Opal in Mytek dac, ter tako zminimaliziral sistem. No, imam še neke Audeze slušalke.


To je to. Sam sem šel podobno pot, sicer z nekoliko cenejšimi zvočniki, ampak vseeno..na enak princip.

Imam pa sedaj tretje aktivne monitorje, pa se ne vidim prav hitro nazaj na klasičnem stereo sistemu.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 04, 2016 19:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CASTOR je napisal/a:
Zelo poučna zgodba nekoga ki obupa nad lastnim sistemom in ne ve kako naprej. Nočem in ne morem sodit Dr.sah sistema, ker ga ne poznam, ma poteza, da vse prodaš, mi da mislit, da je nesrečnik vseskozi narobe sestavljal. Je zelo velik problem iskat nekaj in ne vedet kaj iščeš!

lp


LP



Zelo zelo pogost pojav, "iskat nekaj in ne vedet kaj iščeš" Rolling Eyes Shocked Laughing
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 04, 2016 21:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zato pa imamo ta forum, da nam podajate informacije in kaj prodate.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfreak86



Pridružen/-a: Pon Okt 2013 21:57
Prispevkov: 298
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 05, 2016 10:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moj novi DD gramofon Reloop RP 2000M:





Za razliko od konkurence nima vgrajenega phono predojačevalnika in nima usb izhoda, ima pa ozemljitveni kabel. Se pravi je narejen, tako kot je deck svojčas bil, brez novodobnih idiotizmov. Wink Zgornja plast je iz kovine, poleg dobiš ortofonovo glavo in zvok je odličen. Smile

Ni pa več prostora za adapter za singlice in ga tudi ne dobiš zraven. Poleg tega je gramofon na voljo brez pokrova, le tega moraš naročiti posebej.
_________________
Vinyl forever!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 187
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 05, 2016 12:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfreak86 je napisal/a:
Moj novi DD gramofon Reloop RP 2000M:





Za razliko od konkurence nima vgrajenega phono predojačevalnika in nima usb izhoda, ima pa ozemljitveni kabel. Se pravi je narejen, tako kot je deck svojčas bil, brez novodobnih idiotizmov. Wink Zgornja plast je iz kovine, poleg dobiš ortofonovo glavo in zvok je odličen. Smile

Ni pa več prostora za adapter za singlice in ga tudi ne dobiš zraven. Poleg tega je gramofon na voljo brez pokrova, le tega moraš naročiti posebej.


Koliko si plačal za vse skupaj in kje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1077
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 05, 2016 12:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čestitke, nekaj za normalne denarje, pa še zgleda dobr. Tam pod 300 € za vse skupaj če se ne motim?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfreak86



Pridružen/-a: Pon Okt 2013 21:57
Prispevkov: 298
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 05, 2016 13:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Res je, pod 300 eur za vseskupaj. Smile Npr. Audio-technika ATLP 120, ki je primerljiv s tem gramofonom stane okoli 330-360 eur, kar je kar precej več. In ima vgrajen čipozni phono preamp, ki ga lahko popolnoma obideš le tako, da zadevo odpreš in ga odstraniš ven.
_________________
Vinyl forever!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 05, 2016 16:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.muziker.si/reloop-rp-2000m

Pa veliko zabave Peter R.!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfreak86



Pridružen/-a: Pon Okt 2013 21:57
Prispevkov: 298
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 05, 2016 18:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Seveda ni Technics, vendar razmerje cena in kvaliteta je odlično. Če ne bi bilo 1200MK2 potem tudi tega gramofona ne bi bilo. Technics je postavil standarde, kako naj bi gramofon izgledal in po 40. letih še vedno držijo.
_________________
Vinyl forever!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 163, 164, 165  Naslednja
Stran 71 od 165

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe