Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Zvočniški kabli - kateri ?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 06, 2016 10:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Da, ne bi lastnika @Marcel_a preveč zmedli...
Njegov projekt je odlično uspel, preposlušano v naši AG, zelo pohvalno...
Po uporabljenih enotah in zvoku spada v razred 3500€ in več, zato ga je treba tudi tako podpret z "ostalim materialom" !
Potem mu manjka samo še " finiš" na izgledu in "fino pozicioniranje" v prostor Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 06, 2016 12:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
Po uporabljenih enotah in zvoku spada v razred 3500€ in več, zato ga je treba tudi tako podpret z "ostalim materialom" !


Morebiti pa omenjeni Nordost nebi tako slabo sedel v sistem glede na zahteve. Glede na to, da si zvočnike poslušal bi morda lahko dal kakšen primernejši predlog oz. bolj konkreten? Si mislil na kakšen model Silent Wire?

Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 06, 2016 16:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Citiram:
Po uporabljenih enotah in zvoku spada v razred 3500€ in več, zato ga je treba tudi tako podpret z "ostalim materialom" !


Morebiti pa omenjeni Nordost nebi tako slabo sedel v sistem glede na zahteve. Glede na to, da si zvočnike poslušal bi morda lahko dal kakšen primernejši predlog oz. bolj konkreten? Si mislil na kakšen model Silent Wire?

Have a nice Day

Matt
LP

Ja bo tudi to probal, samo naj se zvočnik še malo uigra, pa "vrstni red" na set kablov za demo pa dopusti itd. Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 06, 2016 17:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Izbrisano by fjaka
_________________
šoo mazgoon


Nazadnje urejal/a fjaka Čet Jul 07, 2016 22:02; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matjaž1



Pridružen/-a: Čet Mar 2011 17:25
Prispevkov: 84
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 06, 2016 18:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fjaka, so to tvoji kabli?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 06, 2016 21:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Izbrisano by fjaka
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 07, 2016 22:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Matjaž1 je napisal/a:
Fjaka, so to tvoji kabli?


Tako ta "štala", ki jo je nedvoumno povzročil @Matjaž1 s popolnoma neumestno opazko se je končala tako, da je itak nekdo kable kupil za zelo korektno ceno točno štirih pirov v Hong Kongu. In gledam po ceniku nove Ljubljanske trgovine je cena točno 209,90 € dolžine 2,5m. Oni pa so bili 3,0m.

Bi bilo pa zanimivo @Matjaž1, če imaš "spodaj kaj one" seveda ali boš podobno vprašanje zastavil tudi @trancedeejayu, ki je tudi predlagal podobne kable. Verjamem pa, da prav tako dobronamerno. Seveda pa kakšnega pametnega odgovora od tebe verjetno ne bomo prebrali, ker se boš ponovno za mesec, dva ali pa tri skril v mišjo luknjo. Kaj naj rečem, bogi si!
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 08, 2016 04:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je res potrebno toliko "šundra" zaradi enega običajnega posta? Se mi zdi, da imajo avdiofili nizek prag potrpljenja, vsak post je takoj smatran za nekakšno zaroto, igro iz ozadja - ah dajte no kolegi - chill out, gremo raje na kofe.

Da se vrnemo k temi:
Flatline Gold obstajata dva tipa (s tem ne mislim MK2) in sicer še Super Flatline Gold. Slednji je še enkrat širši in če prav vidim, je tisti rabljen Super Flatline Gold. Sicer pa ja v Sonus Art-u naj bi imeli navoljo Flatline Gold.

LP

Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matjaž1



Pridružen/-a: Čet Mar 2011 17:25
Prispevkov: 84
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 08, 2016 07:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bogi sem in jebi se?

Fak. Pa kaj je z vama? In v kakšno mišjo lukno se bom zavlekel? In ponovno???? O čem govoriš? Pejta se usajat nad kom drugim, še bolje pa bi bilo, da se malo sprostita. Natanko tako, kot je rekel @trancedeejay.

Kakšni so vaši medsebojni odnosi, kdo je na kaj občutljiv, kakšne zarote se vam rolajo po glavi ... ne vem in me niti ne zanima. Jaz ta forum spremljam zato, ker imate sodelujoči ogromno znanja in lahko enemu takemu zelencu, kakršen sem jaz, odlično svetujete.

In kakšno "štalo" sem naredil?

Vprašal sem samo zato, ker sem, ne vem zakaj, pomislil, da je @fjaka lastnik kablov, ki se prodajajo na bolhi. To pa zato, da ga kontaktiram in morda kable tudi kupim! Cena se mi je v primerjavi z novimi zdela dokaj nizka in precej bolje bi se počutil, če bi vedel, da je lastnik nekdo s tega foruma. Tako, prenapeteža, zadovoljna?

In če se priklopim na temo - izbiram zvočniške kable za povezavo Naim Naita 5si in ATCjevih SCM11 zvočnikov. Nordost naj bi bil po marsikaterem mnenju kabel, ki ga je vredno poslušat, zato bi ga rad sprobal.

In ja, enako vprašanje mirno lahko zastavim tudi @trancedeejayu. Ker nisem mislil čisto nič slabega.


Nazadnje urejal/a Matjaž1 Pet Jul 08, 2016 12:03; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gero



Pridružen/-a: Sob Dec 2011 15:03
Prispevkov: 196

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 08, 2016 12:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:


Bi bilo pa zanimivo @Matjaž1, če imaš "spodaj kaj one" Seveda pa kakšnega pametnega odgovora od tebe verjetno ne bomo prebrali, ker se boš ponovno za mesec, dva ali pa tri skril v mišjo luknjo. Kaj naj rečem, bogi si!


Shocked Shocked Shocked Question
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Marcel



Pridružen/-a: Pon Maj 2016 7:52
Prispevkov: 29
Kraj: Gorenja vas

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 08, 2016 12:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No dejte no mir, saj so samo kabli, omenjeni so pa itak že nekomu prodani.

Čakam Silent Wire testiranje, potem pa naprej Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031870008
Matjaž1



Pridružen/-a: Čet Mar 2011 17:25
Prispevkov: 84
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 08, 2016 13:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Marcel, točno tako Laughing

Dobro testiraj. Mene to "mukotrpno" početje še čaka.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Stran 11 od 11

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe