Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Mali oglasi...AK...

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 23, 2016 21:00    Naslov sporočila: Mali oglasi...AK... Odgovori s citatom

Gospodje, soforumaši, dajte se malo zresnit...
Mali oglasnik AudioKontakta ni komercialen oglasnik...vsi ga uporabljamo v skupnem interesu (?!?)...navedite prodajno ceno, ne 1 evro, 2 evra, cena po dogovoru...0 evro je najboljša...vsak resen forum, èe ni navedena prodajna cena, briše oglas....
Apeliral sem že na lastnika foruma da take oglase poradira, pa oèitno niè od tega...
Torej, še enkrat...predlagam izbris oglasov ki nimajo realno (hmmmmm) ceno....
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
0844Ales



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 15:09
Prispevkov: 98
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 24, 2016 10:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz bi omenil še eno stvar, ki se pojavlja tudi na bolhi. Nekateri dodajo oglasu tudi pripis ½PRODANO½. Ja kaj pa nas briga, kaj vse je uspel nekdo prodati. Naj ga zbriše ali pa je vmes prevelik ego, vzbujanje fovšije.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 24, 2016 10:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

to tudi sam delam...pustim nekaj èasa oglas aktiven...ne gre za zbujanje fovšije...enostavno mi se dogaja da me klièejo še pol leta, èeprav oglasa ni veè...pa ne boš verjel, so tudi taki ki klièejo èeprav zraven piše "prodano"...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
12bot34



Pridružen/-a: Sre Avg 2015 17:15
Prispevkov: 18
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 24, 2016 14:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni je pa všeè, da se oglas ne izbriše in se samo napiše, da je prodano. Vsaj približno vidim za koliko je bila neka stvar prodana.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe