Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

ObĆØutki pri glasbi, tretji svet, sprememba ĆØustev?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 26, 2016 12:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hehehe, je zelo podobno na AK: malĆØek teksta in tralala, pa spet malĆØek teksta in tralala. Tudi vsebina te teme gre kot ta pesem: najprej en kozarĆØet, v naslednji kitici dva kozarĆØka, pa tri, pa Å”tiri, pa pet in za gran finale: zeks na eks. To slednje, kot kaže, Å”ele prihaja Laughing Laughing Laughing

Bratci veseli vsi

Bratci veseli vsi,
tralala,tralala,
pesem zapojmo si,
tralala.

Od vinca sladkega,
kot sonce ĆØistega,
tralala, tralala,
tralala, tralala,
tralala, tralala,
tralala.

En glažek al' pa dva,
to nam korajžo da,
tralala, tralala,
tralala, tralala,
tralala, tralala,
tralala.
En glažek al' pa tri,
to nam korajžo st'ri,
tralala, tralala,
tralala, tralala,
tralala, tralala,
tralala.

En glažek al' pa Ŕtir',
saj je vse en hudir,
tralala, tralala,
tralala, tralala,
tralala, tralala,
tralala.

En glažek al' pa pet
zdaj pa ga dajmo spet,
tralala, tralala,
tralala, tralala,
tralala, tralala,
tralala.

En glažek al' pa zeks,
zdaj pa ga dajmo eks!
tralala, tralala,
tralala, tralala,
tralala, tralala,
tralala.

PijanĆØevanje in Hi-Fi samo na videz nima nobene zveze. Audio sistem lahko tuli nate pijanega - ĆØe nimaÅ” zraven mame ali (zveste) žene.
PraktiĆØno nadomesti žensko vreÅ”ĆØanje na pijanca.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
chase



Pridružen/-a: Ned Jul 2015 23:51
Prispevkov: 121
Kraj: Chicago

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 26, 2016 14:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dobro ajde,da nebo preveĆØ pijaĆØe Laughing Embarassed Ampak Å”e zmerom trdim ,da je po parih kozarĆØkih posluÅ”anje "ĆØisto drugaĆØe". Na vsake toliko ĆØasa se mi zdi,da bi se ĆØlovek najraje umaknil na luno ĆØe se malo pohecam in takrat se mi zdi omenjeno dvoje kot ,da "te ponese". Ker evo vsaj meni, jaz ne morem samo "nalivat" recimo z kolegi to je dolgĆØas ali kako bi se izrazil brez pomena. Zato 90%ĆØasa vsaj jaz niĆØ ne pijem. Ampak glasba pa par kozarĆØkov je pa kot reĆØeno "izhod na luno" Laughing Mah evo Å”e trezen se zafilozofiram haha...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 26, 2016 14:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

chase je napisal/a:
Ampak glasba pa par kozarĆØkov je pa kot reĆØeno "izhod na luno" Laughing Mah evo Å”e trezen se zafilozofiram haha...


http://www.healthyhearing.com/report/50950-Drinking-and-hearing-loss

http://www.hearingaiddoctors.com/news/how-alcohol-affects-your-hearing-1425079252143.html
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 26, 2016 16:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

chase je napisal/a:
Dobro ajde,da nebo preveĆØ pijaĆØe Laughing Embarassed Ampak Å”e zmerom trdim ,da je po parih kozarĆØkih posluÅ”anje "ĆØisto drugaĆØe". Na vsake toliko ĆØasa se mi zdi,da bi se ĆØlovek najraje umaknil na luno ĆØe se malo pohecam in takrat se mi zdi omenjeno dvoje kot ,da "te ponese". Ker evo vsaj meni, jaz ne morem samo "nalivat" recimo z kolegi to je dolgĆØas ali kako bi se izrazil brez pomena. Zato 90%ĆØasa vsaj jaz niĆØ ne pijem. Ampak glasba pa par kozarĆØkov je pa kot reĆØeno "izhod na luno" Laughing Mah evo Å”e trezen se zafilozofiram haha...


Pri meni alkoholna podlaga povzroĆØi le to, da popustijo zavore in navijam rock glasbo (malo Twisted Evil) preglasno. Skoraj vedno je to Siddharta, lahko pa tudi Bijelo Dugme, AC/DC, Queen... DrugaĆØne glasbe si v tem razpoloženju niti ne predstavljam, da bi posluÅ”al. Cool
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mihamusic



Pridružen/-a: Sre Feb 2015 20:17
Prispevkov: 159
Kraj: Trzin

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 26, 2016 18:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Par pirĆØkov pa dobra glasba (pa par prijateljev ali pa žena/prijateljica) - kaj je boljÅ”ega pri posluÅ”anju glasbe Smile

Chase - je pa tule kar nekaj, skoraj bi rekel "duÅ”ebrižnikov", ki jih alkohol zelo moti in so zelo "zaskrbljeni" nad tem, da kdo kaj spije Wink Moram priznati, da me je to kar malo presenetilo - sem priĆØakoval bolj hedonistiĆØno/uživaÅ”ko združbo tule (v veĆØini) Smile

Ne se sekirat - in lahko kakega tudi skupaj udariva ob glasbi (samo ne "hard" rock pls) Wink

LP : MM
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pent



Pridružen/-a: Sre Sep 2008 21:36
Prispevkov: 5
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 26, 2016 19:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kol'kor kapljic, tol'ko let - manj!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 070 294 330
chase



Pridružen/-a: Ned Jul 2015 23:51
Prispevkov: 121
Kraj: Chicago

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 26, 2016 19:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mihamusic je napisal/a:
Par pirĆØkov pa dobra glasba (pa par prijateljev ali pa žena/prijateljica) - kaj je boljÅ”ega pri posluÅ”anju glasbe Smile

Chase - je pa tule kar nekaj, skoraj bi rekel "duÅ”ebrižnikov", ki jih alkohol zelo moti in so zelo "zaskrbljeni" nad tem, da kdo kaj spije Wink Moram priznati, da me je to kar malo presenetilo - sem priĆØakoval bolj hedonistiĆØno/uživaÅ”ko združbo tule (v veĆØini) Smile

Ne se sekirat - in lahko kakega tudi skupaj udariva ob glasbi (samo ne "hard" rock pls) Wink

LP : MM


Ah, jaz ponavadi ko je dan za "akcijo" pridem sem kakÅ”no modro strest v upanju,da te bo kdo razumel ampak je hudiĆØ ko vĆØasih Å”e sami sebe ne razumemo Laughing Ah to življenje.... Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
chase



Pridružen/-a: Ned Jul 2015 23:51
Prispevkov: 121
Kraj: Chicago

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 07, 2016 00:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pent je napisal/a:
Kol'kor kapljic, tol'ko let - manj!


In kje v tem vesolju piÅ”e, da bi morali vsi živeti "vstavi poljubno Å”t. let"? Kje piÅ”e,da je nekaj prav in kaj ne? Beseda sramota oz. njen pomen je v naÅ”ih glavah ker so nas tako nauĆØili,da tako mora bit in to ni primerno oz sprejemljivo v "civilizaciji"!

Ne vem kako veliko sodelujoĆØi v teji temi potujete po svetu ampak vsekakor vam veĆØ kot toplo priporoĆØam obisk kakÅ”nih držav "tretjega sveta". Boste hitro videli kako je življenje kratko. In ko spoznaÅ” ,da je izjemno kratko ti tudi klikerji v možganih zaĆØnejo delat hitreje, pametneje....sploh ob muziki in kakÅ”nem pivu v riti....ƈe citiram balkanski pregovor "danas si sutra te nema". Dragi moji muzika spreminja ĆØloveÅ”ki pogled na stvar pa ste trezni ali pa pijani. Brez,da delam analize probajte teĆØt z vaÅ”o prilubljeno muziko v uÅ”esih ali pa pejte teĆØt brez vsega. NoĆØ in dan razlika! Emocije so tiste ki nam dajo "življenje" pa bodisi pri glasbi, sexu, dirkanju z avtom itd....
In muzika sproži te emocije,da se kar kadi!(po mojih izkuŔnjah....)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
chase



Pridružen/-a: Ned Jul 2015 23:51
Prispevkov: 121
Kraj: Chicago

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 07, 2016 00:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bi pa nekaj dodal "tehniĆØno inteligentnemu" delu te teme. Marskikdo od vas je je imel prav, ko jih imaÅ” par v riti je glasnost muzika vse slabÅ”a. Sam navijam vsak pir bolj in na koncu imam v svoji "muzik" sobi že skor nastavljen vse ojaĆØevalce na full max Shocked Z tem,da premore akustika veĆØ kot povpreĆØna diskoteka Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
chase



Pridružen/-a: Ned Jul 2015 23:51
Prispevkov: 121
Kraj: Chicago

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 15, 2016 00:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vsekakor imate prav....glasnostnost zgublja z ĆØasom....
oziroma lahko z trditvijo trdim, da z z pivom oz. drugo substanco zgubljam na glasnosti glasbe....
ne,da nabijam ampak iz druge roke!
resniĆØno slabÅ”e sliÅ”im po akciji....trenutno je full on:
https://www.youtube.com/watch?v=ly3DrSIm3uU
ampak je kot ,da sem na pol gluh omfg ampak vse ojacevalce na full....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AleŔ888



Pridružen/-a: Tor Jan 2010 16:19
Prispevkov: 9
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 31, 2016 10:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V eni zadnjih tovrstnih raziskav, so ugotavljali zakaj se nekaterim naježi koža ob doloĆØeni glasbi. Vzporednice so sila zanimive!

http://www.sciencealert.com/here-s-why-some-people-get-skin-orgasms-from-listening-to-music



Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
chase



Pridružen/-a: Ned Jul 2015 23:51
Prispevkov: 121
Kraj: Chicago

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 04, 2016 02:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Absolutno smo ljudje krivi, kdo kurca pa bo bil??
https://www.youtube.com/watch?v=XJLyNQgUPes
https://www.youtube.com/watch?v=8pxHK2bd8d0
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Stran 9 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe