Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

LG 42LD650 ni signala

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
slycrespo



Pridružen/-a: Sre Mar 2009 2:36
Prispevkov: 176
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 09, 2016 21:27    Naslov sporočila: LG 42LD650 ni signala Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Na mojem TV (LG 42LD650) so nenadoma prenehali delovati HDMI porti. Ko priključim kakšno HDMI napravo, se sicer v meniju prikaže da je naprava priključena, ampak, ko kliknem na njo se pojavi napis NO SIGNAL. Probal sem priključit različne naprave in različne HDMI kable ampak brez uspeha. Kaj bi lahko bilo narobe? Ali je možno, da bi zadevo popravil z novim firmware?
Prosim za odgovore. LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 09, 2016 21:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oglejte si tole povezavo - očitno niste edini s to težavo.

http://www.tomsguide.com/answers/id-2503220/stopped-recognising-hdmi-input.html

Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slycrespo



Pridružen/-a: Sre Mar 2009 2:36
Prispevkov: 176
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 09, 2016 22:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem prebral, da se lahko zadeva popravi, če dam zadnjo ploščo televizorja v pečico.. A mi lahko kdo pove kaj več o tem..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2016 01:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni.
To je verjetno mišljeno, ko se v računalništvu da kakšna grafična kartica ali matična plošča v pečico, kjer se potem kakšen hladen lot spoji - človek samo upa, da se uporabljen lot stopi pri teh temperaturah.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2016 10:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

slycrespo je napisal/a:
Sem prebral, da se lahko zadeva popravi, če dam zadnjo ploščo televizorja v pečico.. A mi lahko kdo pove kaj več o tem..


http://www.ebay.de/itm/LG-Electronics-Ersatzteil-Mainboard-EBU60902118-LCD-Fernseher-42LD650-NEU-KT277-/311562365818?hash=item488a906b7a:g:ppMAAOSwAuNW2vNK

Tisto s pečico pa ne bo efekta vsaj za dolgo ne, včasih je bilo v modi pogrevanje grafičnih čipov ali pa rebal na prenosnikih ker so bile plošče drage , z več ali manj uspeha , ali pa poizkusi kakšen servis (Dast) ali Ser vic.

lpz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe