Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Ezio Bosso na Sanremu

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 09:29    Naslov sporočila: Ezio Bosso na Sanremu Odgovori s citatom

Včeraj, na drugem večeru festivala Sanremo, je nastopil Ezio Bosso, komponist in pianist, s svojo čudovito skladbo 'Following a bird'.

http://www.rai.tv/dl/RaiTV/programmi/media/ContentItem-306e05f7-a102-42fb-bf8b-dfeca642a88c.html

Pogovor z njim je nekje do osme minute videa, potem odigra skladbo. Nastop je ganil občinstvo: je skoraj neverjetno kako je odigral, neglede na ALS, sklerozo za katero boluje.
Ima nastope po celem svetu: danes v Royal Opera House, London; v soboto bo v Vilniusu ...

V zakulisju je Ezio rekel voditelju Contiju:
- '..ti si nor, da si me pripeljal na festival..'
Conti pa: '.. sem srečen da sem nor ...'
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1604
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 17:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če ima revež ALS, potem ga čez kake 2 leti ne bo več med nami.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 17:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ck je napisal/a:
Če ima revež ALS, potem ga čez kake 2 leti ne bo več med nami.

Ja tale ALS je hudičevo zahebana bolezen pa še ogromno jo je. Sem imel prijatelja, imam prijatelja..................

Kaj naj rečem fantje uživajte in žurajte.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 17:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...sem gledal (poslušal) včeraj..
C. Conti - zame, eden naj tv "prezentatorjev" ever, tudi drugače, vedno s pravo mero "občutka" za človeka v različnih okoliščinah...
E. Bosso - magičen "dotik tipk", kljub težki bolezni, enkratno... lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 19:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam pa žal kar ne spremljam več tega festivala mi je bil pa simpatičen dolgoletni voditelj Pippo Baudo. Gledam po Wikiju pa bo ravno letos praznoval 80 let, zadnjič pa je bil konferansjé leta 2008. Legenda, kapo dol!


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 20:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

So mi pa pač bile bolj kot pevci všeč pevke. Hvala @ambasador, da si nas spomnil na San Remo. Kaj je bila luštna Gigliola Cinquetti. Tukaj leta 1964 kot zmagovalka je sicer imela še malo "avtoceste med zobmi" ampak res pravi cukrček. Potem pa je istega leta zmagala še na Evroviziji.

Obvezno klik!!!!!


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe