Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

receiver, 5.1 zvoĆØniki, kabli... za 3500 EUR ??
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 12, 2009 21:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj bi rabil samo eno stikalo ter neko solidno ohiŔje. DIY bi bil tukaj kar smiselen:)

ƈeprav, ĆØe bi bilo po moje bi pozabil na vse ostalo ter Å”el samo na stereo Embarassed
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 12, 2009 21:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Stereo mi veĆØ pomeni in ga veĆØ posluÅ”am vendar se mi sedaj zdi Å”koda prodajat HT, ker sem komaj zbral vse komponente skupaj. Je pa res da ĆØe kupim Å”e stereo ojaĆØevalec bo vse robe ratalo dosti in jo bo težko kam spraviti, da ne bo zgledalo preveĆØ nabasano. Sicer pa imam v drugem prostoru tudi star stereo sistem Technics s floorstenderji JBL.(se pa ne more primerjati z H/K-nom in Bowersi)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 12, 2009 22:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz bi se v takem primeru odloĆØil za hujÅ”i stereo sistem, ter kak manjÅ”i all-in-one domaĆØi kino, ĆØe te skrbi nabasanost. Je pa res malo nesmiselno, ĆØe si ravno sestavil vse skupaj:)

Katere bowerse pa imaÅ”, ĆØe smem vpraÅ”at? (nevermind, pogledal v galerijo.)
Sam sem malo nazaj prodal 685, pa se Å”e odloĆØam ĆØe mi je žal ali ne.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 13, 2009 10:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

preklopnik ojaĆØevalcev ?
prosim za kakŔen link da vidim kako to zgleda

jaz podobno razmiŔljam kot ambro, torej morda nadgradnja stereo sistema v prihodnosti
se pa spraÅ”ujem ali bi sploh kaj pridobil na kvaliteti zvoka z integ. ojaĆØevalcem v povezavi z sb duet-om in tem preklopnikom Question

vsekakor bom obdržal av receiver za HT, imam veliko koncertov v 5.1 dts zvoku

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 13, 2009 20:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za nekaj ĆØasa bom pustil vse kar tako potem bom pa videl. Imam pa doma Å”e vedno Pioneer-ov HT (slim receiver +DVD+komplet satelitov ter SUB ki je v galeriji), ki sem ga imel pred sedanjim in mi ga je bilo nekako Å”koda prodat. Glede Bowers-ov ; so predhodniki sedanjega modela 684 in z njimi sem res zadovoljen. So pa skoraj preveliki za moj prostor 20m2.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 18, 2009 13:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

slike mojega sistema so sedaj v galeriji...
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marantz



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 22:18
Prispevkov: 122
Kraj: ILIRSKA BISTRICA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 20, 2009 23:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Ravno to sem imel v mislih -> preklopnik ojaĆØevalcev, ne zvoĆØnikov.

Moja napaka.

Je pa to relativno drag Å”pas(hitro pride 100ā‚¬+), in to bi najhitreje sam skupaj spacal. Nekaj stikal, in konektorjev, pa imaÅ”.


Pozdravljeni!
Sicer off-topic, pa vendarle, mogoĆØe bom po tej poti dobil ustreznejÅ”e podatke, kot sem jih doslej.
Tudi mene zanima tak audio preklopnik. O tem je že bilo govora v nekaterih drugih temah, vendar zadovoljivih odgovorov nisem dobil.
Zaenkrat izgleda, da bo to moj prvi in edini DIY oz. ā€œwith a little help of my friendsā€ projekt ā€“ za take stvari imam namreĆØ pet levih.
Zanima me, kakÅ”na stikala (in kje bi se jih dalo dobiti) bi bila najustreznejÅ”a oziroma, bi imela najmanjÅ”i vpliv na zvok. Predpostavljam, da bi morala biti zelo robustna, saj bi morali biti nanje verjetno priklopljeni zvoĆØniÅ”ki kabli in ne neke tanke žiĆØke.
Spet vpraÅ”anje ā€“ kateri kabli (seveda za primerno ceno) ā€“ morali bi biti ĆØimbolj nevtralni, ĆØeprav so razdalje med stikalom in zvoĆØniÅ”kimi prikljuĆØki relativno kratke. I seveda spet vpraÅ”anje:
Kateri zbvoĆØniÅ”ki prikljuĆØki (bistvena je nevtralnost, in pa seveda cena)?
Cene seveda povsod omenjam saj je iz priloženega verjetno vsem jasno, da bodo na takÅ”en preklopnik le izjemoma vezane hiend naprave, veĆØinoma bo Å”lo za mid ali lowfi naprave. No razen zvoĆØnikov, ki se nekako spogledujejo s hiendom.
Hvala za moebitne odgovore, ĆØeprav mogoĆØe post sodi v DIY segment.
_________________
lp
Tomislav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Stran 19 od 19

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe