Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Primerjava MARANTZ DV4003 in YAMAHA S663

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
matjazx



Pridružen/-a: Pon Maj 2009 21:57
Prispevkov: 1
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 18, 2009 22:11    Naslov sporočila: Primerjava MARANTZ DV4003 in YAMAHA S663 Odgovori s citatom

Hy folks...zanima me če ma ker kaj izkušenj z DVD pleyerjem MARANTZ DV 4003 in primerjava z YAMAHO S663 !??

In kako kaj delata kot CD predvajalnik (analog out) ??!

THNX ALL !!!

LP MaTjAž..........mail: matjazx@gmail.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 000000000
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 19, 2009 13:51    Naslov sporočila: Re: Primerjava MARANTZ DV4003 in YAMAHA S663 Odgovori s citatom

matjazx je napisal/a:
Hy folks...zanima me če ma ker kaj izkušenj z DVD pleyerjem MARANTZ DV 4003 in primerjava z YAMAHO S663 !??

In kako kaj delata kot CD predvajalnik (analog out) ??!

THNX ALL !!!

LP MaTjAž..........mail: matjazx@gmail.com
Svoj DVD550 sem uspešno poflashal z firmwarejem od 663 z neke poljske strani, tako da sedaj deluje kot 663 ...
Gre za identični Philips mašini z Yamahino nalepko, le da 550 nima HDMI izhoda.
SACD(550 ne premore SACDin HDMI) igra zadovoljivo, audio pa nekatere posnetke odlično, druge pa zanič, česar nisem opazil pri nobenem drugem playerju..
Ko igra odlično, premore lepo globino odra in izredno globoke base, prezenca in pozicioniranje sta dobra(sploh za to ceno) mu pa vseeno malce manjka muzikaličnosti glede na mojo domačo referenco, NAD CDP 502.
Tudi, če oba igrata skozi Tube DAC, je stanje enako.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe