Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kje kupujete CDje
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Vinylfreak86



Pridružen/-a: Pon Okt 2013 21:57
Prispevkov: 298
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 07, 2015 23:13    Naslov sporočila: Kje kupujete CDje Odgovori s citatom

Ne vem, če je tema že bila odprta, videl sem samo naslov "kje kupujete vinilke". Vidim, da v Sloveniji fizično ni mogoče več kupiti glasbenih CDjev, saj so praktično izginili iz trgovin. Edino v Mullerju v Ljubljani se še najde marsikaj pametnega, še tam se je rubrika CD zmanjšala na račun Vinila. Jaz zato CDje, kadar se mi zazdi, kupujem preko nekaj slovenskih spletnih trgovin, ki sem jih našel po čistem naključju. Sem tip človeka, ki posluša vse od klasike, heavy metala do moderne elektronike, odvisno od počutja. Spletno naročanje mi še bolj ustreza, točno vem kaj lahko dobim in ne rabim nikamor hodit in zapravljati časa ter energije. Vseeno me zanima, kje ostali kupujejo to robo.
_________________
Vinyl forever!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 07, 2015 23:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Amazon

Nekaj tudi (ALAC):

http://www.hdtracks.com/

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 08, 2015 03:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko slučajno kupim še kak CD, je to skoraj izključno amazon UK. Od marketplace sellerjev, seveda. Novi so poceni, rabljeni pa praktično zastonj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
artofsound



Pridružen/-a: Ned Mar 2014 18:47
Prispevkov: 48
Kraj: Dramlje

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 08, 2015 19:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

BIG BANG Celje. CDeje še vedno lahko kupite fizično, ni pa neke
velike izbire.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 08, 2015 19:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

What.cd je majka.
Po moje ga ni vec junaka, ki raje hodi do cdpja in nazaj in menja cdje. Tut zgodb o ovitku ne kupim vec, se prevec zatika papir za ven in not Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfreak86



Pridružen/-a: Pon Okt 2013 21:57
Prispevkov: 298
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 08, 2015 22:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zuluf je napisal/a:
What.cd je majka.
Po moje ga ni vec junaka, ki raje hodi do cdpja in nazaj in menja cdje. Tut zgodb o ovitku ne kupim vec, se prevec zatika papir za ven in not Very Happy


Vsak dela kar mu paše. Če si navajen gramofona, potem je cd zgodba nekaj za na hitro.
_________________
Vinyl forever!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 08, 2015 23:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ebay, večinoma rabljeno za drobiž.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2015 08:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tistim, ki furajo vinil še verjamem, da gre za prijeten ritual. Kot npr. kamin v primerjavi z radiatorjem. Na cd-jih je bila pa od nekdaj možnost šaltanja komadov samo, da je zdaj šaltanje na nekem neprimerljivo višjem nivoju ala changer z neomejeno kapaciteto... Cd je bolj ali manj mrtev.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2015 09:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Skoraj izključno Amazon, če je le možno rabljene.
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
siroliver



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 12:34
Prispevkov: 998
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2015 10:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zuluf je napisal/a:
What.cd je majka.


Discogs.com je otac.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2015 12:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

siroliver je napisal/a:
Zuluf je napisal/a:
What.cd je majka.


Discogs.com je otac.

Veliki pok (Big_Bang) je pa sin (greh v angleščini) velikog otca i velike majke?
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
siroliver



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 12:34
Prispevkov: 998
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2015 12:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Big Beng je vsaj kar se tice nosilcev zvoka pocasi "pisi kuci propalo"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
3000ES



Pridružen/-a: Sre Jul 2012 8:19
Prispevkov: 228
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2015 13:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi glede česa drugega je še najbolj podoben Titanic-u.

( Kakršnakoli podobnost z National Geographic Channel: "Seconds to disaster" nanizanko je zgolj slučajna.)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bado.lambadowski



Pridružen/-a: Tor Maj 2012 15:47
Prispevkov: 162
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2015 16:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No. Danes sem po zelo dolgem času zajadral v Big Bang kupit kakšen Cd. Res žalost. Poleg Tanje Žagar in Slaka imajo samo še cel kup brezveznih kompulacij ala turbo disko hits volume 3.
Je pa v stari Ljubljani Spin Vinyl, kjer se najde tudi kakšen eksotičen cd...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gero



Pridružen/-a: Sob Dec 2011 15:03
Prispevkov: 196

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2015 17:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Big Bang je totalno v razsulu, kar se kvalitetne robe tiče, tako,kot ta držva. Twisted Evil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe